Hellish Heat

Weronika Plota

Hellish Heat

7.7

(190 ocen) wspólnie z

27,84

 

,,Czasami człowiek nie wie, że zło nie znajduje się w nim, ale obok niego”.

Aurora Devis rozpoczyna ostatni rok szkoły. Miał on w żaden sposób nie różnić się od poprzednich, a jednak od pierwszych dni stało się jasne, że zmieni się wszystko. Jej brat znajduje brutalne dowody na kłamstwa ich matki i wciąga dziewczynę do swojego świata, w którym króluje nieustanna obsesja na punkcie tajemnic. Dziewczyna zostanie postawiona przed niemożliwym wyborem. On albo matka.

Jeden wieczór przewróci życie Aurory do góry nogami. Na imprezie dziewczyna wpada na tajemniczego chłopaka. Po chwili rozmowy ma nadzieję, że nigdy więcej go nie spotka. Tymczasem pewnego dnia pod jej drzwiami pojawia się nieznajomy z tamtego wieczoru, a w ramionach trzyma jej pijanego brata. Aurora, wpuszczając go do domu, nie ma pojęcia, co ją czeka.
„Hellish Heat” – więcej informacji od księgarni Matras

Rozpoczęcie ostatniego roku szkoły miało być dla Aurory Devis początkiem końca starego życia i wejściem w dorosłość. Jednak rzeczywistość okazała się niebezpiecznie inna. Zamiast spokojnych dni pełnych nauki i zabawy, Aurora zostaje wplątana w sieć kłamstw, zdrad i sekretów. Wszystko zaczyna się, gdy jej brat odkrywa dowody na kłamstwa ich matki. To odkrycie sprawia, że ich spokojne, rodzinne życie przeradza się w obsesję na punkcie tajemnic.

Podczas jednej z imprez, Aurora spotyka chłopaka, który wydaje się być przeciwnością wszystkiego, czego ona pragnie. Nie ma zamiaru go więcej spotkać, ale los ma inne plany. Tajemniczy nieznajomy pojawia się pewnego dnia pod jej drzwiami, trzymając w ramionach jej pijanego brata. Aurora, wpuszczając go do domu, nie jest świadoma, że ten krok może okazać się decydujący dla jej przyszłości.

Codzienność Aurory staje się walką o prawdę. W tle pojawia się coraz więcej tajemniczych sytuacji, które zmuszają ją do podjęcia decyzji, której tak bardzo chciała uniknąć. Czy powinna wierzyć bratu, który odkrył mroczne sekrety ich matki, czy może powinna pozostać wierna matce, mimo jej kłamstw? Aurora musi stawić czoła nie tylko swoim własnym strachom, ale też tajemniczemu nieznajomemu, który wydaje się być z nią związany w niejasny sposób. Czy uda jej się odnaleźć prawdę, zanim będzie za późno? Czy Aurora zda sobie sprawę, że zło, z którym musi się zmierzyć, nie jest wcale w jej wnętrzu, ale tuż obok niej?

NieZwykłe
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-832-0604-2

EAN: 9788383206042

Liczba stron: 418

NieZwykłe

Format: 14.0x20.5cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2023

Zajrzyj do środka

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka