Harry Potter i kamień filozoficzny (Gryffindor)

J.K. Rowling

Harry Potter i kamień filozoficzny (Gryffindor)

8.4

(3311 ocen) wspólnie z

39,00 zł

2535

 

Edycja specjalna książki „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” na dwudziestolecie wydania w Polsce!

Historię młodego czarodzieja, którego pochodzenie jest owiane tajemnicą, poznało już wiele nowych pokoleń. Niesamowite przygody Harry’ego Pottera na dwudziestą rocznicę wydania od teraz w nowej wersji, w czterech różnych barwach domów, z godłem i ilustracją ducha rezydenta. Dodatkowo w środku, każdy pottermaniak, znajdzie informacje i mnóstwo ciekawostek o założycielach, opiekunach, znanych Gryfonach, relikwiach, a także o Ceremonii Przydziału, pokoju wspólnym i Pucharze Domów. Zamieszczono również quiz o Hogwarcie. Wszystko zostało zilustrowane przez Levi Pinfolda!

Jest to pozycja obowiązkowa dla najwierniejszych fanów Hogwartu!

Media Rodzina
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-800-8759-0

Tytuł oryginalny: Harry Potter and the Philosopher’s Stone. Gryffindor edition

Liczba stron: 352

Media Rodzina

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,00 zł

Tłumaczenie: Andrzej Polkowski

Opowieść Joanne Kathleen Rowling [ENG]

Kornelia Makuszka

Zamówiłam, a Ty?

Jeszcze nowsze wydanie!! Koniecznie muszę je mieć na swojej półce. Choć już dawno wyrosłam z bajek dla dzieci, wciąż jestem wierną fanką Harrego i chyba nigdy to się nie zmieni. Rowling pisze w taki sposób, że niezależnie od wieku można zachwycać się jej twórczością i wciąż odnajdywać nowy przekaz. Nowe wydanie zapowiada się fantastycznie i ogromnie się cieszę na możliwość odświeżenia sobie tego magicznego świata! Z wielkim oczekiwaniem wyglądam kuriera aż przyniesie mi wymarzoną paczuszkę!

Ewelina Kusideł

Harry Potter - 20 lat minęło jak jeden dzień

Harrego Pottera zna chyba każdy. To już dwadzieścia lat minęło od pierwszego wydania, a nowe pokolenia wciąż czytają Rowling! Jakie to jest niesamowite. Myślę, że nowe wydanie książek przyniesie kolejną falę potteryzmu w Polsce i znów wierni fani będą zarywać nocki, by przeczytać dalsze losy bohaterów. Mnie to na pewno zmobilizuje do kolejnego podejścia do tej świetnej lektury!

Agnieszka Mizera

Na prezent

Nowe wydanie to świetna okazja do sprawienia komuś prezentu, a szczególnie dzieciakom na zakończenie roku szkolnego, żeby w wakacje pożytecznie spędzały wolny czas i odeszły w końcu od ekranów komputerów. Ja już zamawiam swoim pociechom!