Harmonia zbrodni

Aleksandra Marinina

Harmonia zbrodni

39,90 zł

2586

 

Najlepszy kryminał rosyjski !
Elena Dudariew, właścicielka biura podróży, zostaje zamordowana podczas eksplozji samochodu. Śledczy docierają do dziewiętnastoletniego chłopaka, który rozmawiał z zabójcą zanim ten wysadził samochód. Niestety Artiom cierpi na ciężką chorobę oczu i prawie nic nie widzi. Chociaż nie może opisać wyglądu mordercy, potrafi rozpoznać jego głos oraz muzykę, której słuchał zamachowiec.
Śledczej Kamieńskiej ciężko jednak podąć decyzji czy może narażać życie Artioma angażując go w śledztwo...

Czwarta Strona
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-665-1752-3

Liczba stron: 368

Cena katalogowa: 39,90 zł

Hania B

Kryminał

Świetna książka, super się czyta, niespodziewane zakończenie, dobrze wykreowane postacie. Wszystko co powinien zawierć dobry kryminał.

Iwona G

Polecam

Jest to mój pierwszy rosyjski kryminał jaki przeczytałem i uważam, że jest to świetna książka dla każdego fana kryminału. Wstęp zaczyna się świetnie opisaną zbrodnią, z każdą kolejną stroną czytelnik zagłębia się coraz bardziej w historię i zagadki, które mnożą się z upływem śledztwa, ale na które w końcu poznajemy odpowiedzi. Z pewnością nie da się nudzić podczas czytania tej lektury.

Wiktoria

Świetna

Super kryminał ! Ciekawe wątki, ciągła akcja, niespodziewane zakończenie. Wszystko czego potrzeba aby się nudzić i poczuć dreszczyk emocji i przerażenia.

Cena pakietu

79,80 zł

4980

Cena pakietu

79,80 zł

4980