Halo Wikta!

Katarzyna Pisarzewska

Halo Wikta!

 

Kobieta gangstera w roli głównej, mafiozi i policjanci, pościgi i niespodziewane zwroty akcji w błyskotliwej komedii gangsterskiej osadzonej we współczesnych polskich realiach.
Co może się przytrafić osobie, która straciła pamięć? Lena ku swojemu zdumieniu odkrywa, że Łysy ze zdjęcia to jej ojciec. Przypadkowo spotkana biuściasta manikiurzystka okazuje się jej matką. Bohaterka przekonuje się, że w poprzednim wcieleniu była miłośniczką kaktusów, jadła kiełki i sałatę, teraz... kaktusy wyrzuca na śmietnik i zajada się kurczakiem z frytkami. Ale pojawiają się nowe zagadki.
To przyjemność otrzymać dwa w jednym: i lekkość pióra, i dowcip. Brawa dla autorki!
Katarzyna Grochola
Katarzyna Pisarzewska (ur. 1976) ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała m.in. jako ankieter, socjolog, kwiaciarka, pisze scenariusze do filmów. Za książkę Halo, Wikta! zdobyła Złote Pióro 2002 – główną nagrodę w konkursie Klubu Świat Książki i „Elle” na współczesną powieść dla kobiet. Książka odniosła wielki sukces rynkowy, a dalsze losy jej bohaterów autorka opisała w tomie Wikta, ratuj!. Inne książki autorki to Koncert łgarzy, Zmowa milczenia, Zbieg okoliczności.

Świat Książki
Oprawa: Plastikowa

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-794-3864-8

Liczba stron: 144

Format: 125x200mm

Cena katalogowa: 26,91 zł