Gromił
7.8

(21 ocen) wspólnie z

36,90 zł

2262

 

"Gromił" to kolejna część przygód przyjaciół poszukujących tajemniczego artefaktu. Piecze nad wszystkim przejmuje średniowieczny pokutnik Leon Słupecki, który nie dopuściłby, aby któremuś z przyjaciół stała się krzywda.

Cała akcja toczy się na tle odwzorowanym z tamtej epoki. Stefan Gromił, który został kapitanem natknął się w aktach Urzędu Bezpieczeństwa na toczącą się od kilku lat sprawę związaną z jego przyjacielem Janem Warkotą. Sprawa była wciąż aktualna z powodu wciąż ginących tropów. Gromił wraz z majorem kontrywiadu przejął śledztwo pełne tajemnic...

Powieść ta wywołuje śmiech jak i łzy, a w rzeczywistość wplątana jest fikcja.

Vis-a-vis/Etiuda
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-07-19

Liczba stron: 384

Vis-a-vis/Etiuda

Cena katalogowa: 36,90 zł

Stanisław Komerda

brawo

"Gromił" wywarł na mnie nie małe wrażenie. Choć nie pochodzę z Wrocławia, dzięki tej książce da sie go polubić, poczuć jego magię. Autor bardzo świadomy, niesamowicie utalentowany dzięki temu przeczytanie tej książki było czystą przyjemnością. 

Wiesław S.

super

Autor zabiera czytelnika w świat powojennej rzeczywistości, co bardzo doceniam, Jarosław Rybski  nie próbuje "zamydlić" nam oczu lecz pokazuje realia komunistyczne. Książka wciąga, z zaciekawiem i niecierpliwością czytałem kolejne strony. 

Antoni Kowalil

dobry powrót

Po upływie 7 lat znów wracamy do przygód naszych przyjaciół. Tym razem postać pierszoplanową odgrywa Gromił, lecz także pojawia się Warkot. Przeszłość wojenna nie da o sobie zapomnieć. Jak w poprzedniej pozycji, muszę pochwalić przemyślaną akcję i zaskakującą treść.