Grób
7.3

(1032 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2484

 

Gdy w lesie pod Gdańskiem, robotnicy odkrywają masowy grób pierwsze skojarzenia wskazują na cmentarzysko ofiar seryjnego mordercy sprzed lat lub grób pacjentów poddawanych potwornym eksperymentom nazistowskich. Przed śledczymi postawione zostaje wyjątkowe zadanie, rozszyfrowanie tajemniczych śladów pozostawionych na ciałach zmarłych.

Grób budzi jednak szersze zainteresowanie.

Gdy lokalny przedsiębiorca otrzymuje przerażającą przesyłkę, rozpoczyna się wyścig z czasem.

Komisarz Liza Langer i profiler Orest Rembert mają przed sobą prawdopodobnie największe wyzwanie w swojej karierze. Prowadząc to makabryczne śledztwo, muszą mieć się na baczności, bo okrutny sadysta również ich obrał sobie za cel.
Kim są ofiary?

Co oznaczają ślady na ich ciałach?

Kim jest tajemniczy psychopata?

Oprawa miękka

Tytuł oryginalny: Grób

Liczba stron: 400

Format: 13,5x20,5 cm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Anita Ryłka

Co skrywa grób?

Wow! Bardzo dobra nowa książka Maxa Czornyja, jestem zachwycona. Świetnie napisana, trzyma w napięciu, super motyw główny i rewelacyjne dialogi i opisy.

Bardzo polecam każdemu!

Kamila Jurczak

"Grób"

Absolutnie genialna, moja zdecydowanie ulubiona książka Maxa Czornyja. Niesamowicie wciąga, przeraża i mrozi krew w żyłach momentami. Napięcie jest tak gęste, że można je ciachać nożem,  dosłownie!

Jestem zachwycona, bardziej przemawiała do mnie Liza jako komisarz, niż jej partner, ale ogólnie cała książka wypda rewelacyjnie!

Anna Hulka

Świetna

Książka wciąga niesmaowicie, od samego początku autor wprowadza nas w mroczny, przerażający i okrutny świat. Nie mogłam się oderwać od historii, wciągnęła mnie na dobre na trzy wieczory.

Absolutnie polecam każdemu, jeśli komuś się podobały poprzednie książki autora to "Grób" również was zachwyci. 

Cena pakietu

79,80 zł

4878

Cena pakietu

79,80 zł

4878

Cena pakietu

84,80 zł

5178