Głosy z zaświatów

Remigiusz Mróz

Głosy z zaświatów

7.4

(5611 ocen) wspólnie z

24,74

 

Ważne i aktualne tematy społeczne w mistrzowskiej odsłonie Remigiusza Mroza.

Kiedy do zakładu patomorfologii w Żeromicach zaczynają trafiać ciała małych dzieci z okolicy, plan spokojnego poukładania życia przez Seweryna Zaorskiego zostaje wywrócony do góry nogami. Nikt nie potrafi dociec, kto lub co stoi za śmiercią dzieci, nie wygląda bowiem na to, by zostały zamordowane. Seweryn jest jednak pewien, iż niedługo może stać się tym, których głosy mówią jedynie z zaświatów.
Kto zabija niewinne dzieci? I jak wiadomości, które Zaorski otrzymuje są z tym powiązane?

Tymczasem Kaja Burzyńska musi stanąć twarzą w twarz z coraz bardziej zawiłym życiem rodzinnym i upiornym wołaniem wszystkich tych, którzy ciążą na jej sumieniu, domagając się sprawiedliwości.

Filia
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-807-5989-3

EAN: 9788380759893

Liczba stron: 448

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Adam Wichura

Polecam

Jak z każdą książką Mroza - znajdą się zwolennicy i przeciwnicy. Jak zresztą z każdą książką jakiekolwiek autora. W przypadku „Listów zza grobu" i teraz „Głosów z zaświatów, zaliczam się do tej pierwsze grupy. Ciekawy pomysł na fabułę, akcja zbudowana naprawdę dobrze, napięcie narasta, z każdą stroną coraz bardziej chce się poznać zakończenie. Polecam!

Dorota Gąska

Fenomenalny

Jest, jest, jest! Moja długo wyczekiwana kontynuacja przygód Kai i Seweryna. Książkę dosłownie pochłonęłam albo raczej to ona pochłonęła mnie... w całości. Dobrze, że akurat wypadł weekend, mogłam zatem cały wolny czas poświęcić na czytanie pod kocykiem z kubkiem gorącego kakao. Najlepiej! Polecam mocno. Mróz jak zawsze - fenomenalny :)

H.J.

Czekam

„Listy zza grobu" pozostawiły niedosyt, który zapełniłam innymi pozycjami Mroza, których dotychczas nie miałam okazji przeczytać. Aktualnie kończę „Hashtag", akurat wypełni mi ostatnie dni oczekiwania na „Głosy z zaświatów". Już nie mogę się doczekać.

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka