Gdyby ocean nosił twoje imię

Mafi Tahereh

Gdyby ocean nosił twoje imię

36,90 zł

2371

 

Wielki powrót bestselerowej autorki „Dotyku Julli” w niezwykłej powieści o sile miłości w świecie przepełnionym negatywnymi emocjami.

Świat daleki jest od ideału, przekonała się o tym Shirin której życie nie jest usłane różami. Minęło kilkanaście miesięcy od zamachu mającego miejsce 11 września. Szesnastoletnia muzumanka nie godzi się z tym, co zesłał jej los.

Shirin, która wie jak straszliwi mogą być ludzie, jest już zmęczona ich spojrzeniami, komentarzami oraz stosowaną wobec niej przemocą fizyczną ze względu na hidżab.

Wszystkie te wydarzenia sprawiają, że dziewczyna zamyka się w sobie oddając się muzyce i tańcu.

Wszystko się odmienia, gdy spotyka mężczyznę, który chce ja bliżej poznać. Czy dziewczyna zaufa obcej osobie, która jest z całkiem innego świata ?

We Need YA
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-664-3128-7

Tytuł oryginalny: A Very Large Expanse of Sea

Liczba stron: 320

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik

Wiktoria Kowalów

Doskonała

Moim zdaniem naprawdę warto sięgnąć po te książkę. Autorka przedstawia siłę nastoletniej miłości w świecie pełnym negatywnych emocji. Opowiada o tym jak silnym trzeba być, aby poradzić sobie z ludzką nienawiścią...

Natalia Borowiec

Wzruszająca

Książka bardzo mnie wciąnęła, trafiła w mój gust. Po przeczytaniu tejże książki możemy wyciągnąć wiele morałów oraz wniosków dotyczących ludzkiego postępowania, które potrafią tak bardzo skrzywdzić drugą osobę.

Kornelia Domalik

Ciekawa książka

Książka ta jest historia wielkiej miłości, która autorka opisała w świetny, przyjemny sposób. Miłość ta jest mieszkanką uczuć, które są niesamowicie wiarygodne. W książce zawarta jest również opowieść o uprzedzeniu ludzi, bezpodstawnym ocenianiu drugiej osoby.

Cena pakietu

81,80 zł

5065