Francuski. Mapy językowe poziom A2-B2

Francuski. Mapy językowe poziom A2-B2

36,99

 

Marzysz o tym, by uczyć się języka francuskiego skutecznie i przyjemnie? A może szukasz nieszablonowej metody, która pomoże Ci zapamiętać słówka i konstrukcje gramatyczne? 

Świetnie się składa – książka "Francuski. Mapy językowe" jest stworzona dla Ciebie! Znajdziesz w niej unikatowe mapy językowe zawierające skojarzenia oraz ciekawe rysunki. Dzięki nim zapamiętasz lub przypomnisz sobie słówka i zwroty z różnych poziomów zaawansowania: od A2 do B2, a nawet z poziomu C1. Natomiast praktyczne ćwiczenia, testy podsumowujące i krzyżówki pozwolą Ci utrwalić nowe słownictwo.

Zastosowana w książce metoda mapowania pojęć to skuteczna mnemotechnika:
• pomaga uporządkować słownictwo i przypisać je do szerszego kontekstu,
• dzięki rysunkom wspiera zapamiętywanie nowych informacji, bo mózg lepiej zapamiętuje obrazy,
• pozwala skoncentrować się na kluczowych słowach i odkryć ich nowe zastosowanie w postaci zwrotów i idiomów.

W miarę systematycznej nauki tą metodą powstają kolejne połączenia neuronowe; ćwiczysz kreatywne myślenie, rozwijasz pamięć i wyrabiasz nowe, skuteczne nawyki uczenia się.

Książka podzielona jest na 13 bloków i zawiera aż 65 obszarów tematycznych, takich jak: ciało, pory roku, żywioły, dom, emocje, zwierzęta, rośliny, jedzenie, nauka, kultura, literatura, muzyka, religia, zdrowie czy praca. Każda lekcja to nie tylko rozbudowana mapa z francuskim słownictwem, lecz także przydatne ciekawostki kulturowe, dawka gramatyki, wskazówki dotyczące wymowy oraz zagwozdki językowe.

Przed Tobą cała różnorodność tematów i ćwiczeń – od rozmów w restauracji, sklepie, u fryzjera czy z przyjaciółmi, codzienne historie z życia wzięte, przepis na ratatuj, ćwiczenia z rysunkami, zagadki czy wreszcie historia zbrodni w małej, spokojnej wiosce...!


"Francuski. Mapy językowe" zawierają:
▪ tysiące haseł i skojarzeń zapisanych w postaci map językowych, dzięki którym szybko zapamiętasz nowe słownictwo, 
▪ setki rysunków rozwijających wyobraźnię językową,
▪ ciekawostki dotyczące słownictwa, kultury Francji, wymowy oraz gramatyki, 
▪ niemal 200 ćwiczeń oraz testy podsumowujące i krzyżówki, dzięki którym powtórzysz nowe słówka i zwroty. 

Potraktuj tę pozycję jako mapę do francuskojęzycznego świata, z którą nigdy się nie zgubisz. Wyznacz trasę, której metą będzie językowy sukces i daj się ponieść francuskiej przygodzie!

Preston Publishing
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-67576-18-5

EAN: 9788367576185

Liczba stron: 208

Cena detaliczna: 59,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem