Forever after all

Catharina Maura

Forever after all

7.1

(114 ocen) wspólnie z

47,90 zł

2970

 

Zmysłowa i wzruszająca historia Kopciuszka odkryta na nowo.

Elena Rousseau pozbawiona perspektyw, aby zdobyć pieniądze na ratowanie życia matki, decyduje się na drastyczny krok – postanawia sprzedać swoje ciało w klubie dla dżentelmenów. Jeszcze nie wie, co ją czeka w męskim świecie bez granic, ale osamotniona i zdesperowana nie widzi innej możliwości.

Tam spotyka Alexandra Kennedy'ego, multimilionera, którego – jak się okazuje – zna z przeszłości. Jest on starszym bratem jej przyjaciela z dzieciństwa. Ku zaskoczeniu dziewczyny Kennedy proponuje jej małżeństwo z rozsądku. Elena wie, że zgadzając się na ten związek, stanie się tylko narzędziem w jego planie zemsty. Ale czy ma inny wybór?

W ich relacji nie ma miejsca na miłość. Czy mimo to takie małżeństwo może przetrwać próbę czasu?

„Forever After All. Na zawsze mimo wszystko” to bestseller autorstwa Cathariny Maury. Ta opowieść z pewnością zachwyci miłośniczki klasycznych romansów, które cenią sobie nie tylko znane motywy, takie jak friends-to-strangers-to-lovers, ale także interesująco wykreowane postacie. To wzruszająca historia o miłości i poświęceniu, która na długo pozostanie w twoim sercu.

Niegrzeczne Książki
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-1489-4

Liczba stron: 350

Niegrzeczne Książki

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 47,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem