For Sure Not You

Weronika Ancerowicz

For Sure Not You

7.7

(1363 ocen) wspólnie z

27,84

 

Natalie Forbes właśnie zaczęła swój ostatni rok w prywatnym liceum Westwood Academy. Dziewczyna jest perfekcyjną uczennicą, ulubienicą nauczycieli i w dodatku przewodniczącą szkoły.

Jedyną rysą na tym idealnym obrazku jest Blaise Daniels. Natalie od lat toczy z nim walkę, szczerze go nienawidząc. Chłopak to jej kompletne przeciwieństwo: wytatuowany, łamiący wszelkie możliwe zasady, z reputacją wskazującą, że jego droga życiowa prowadzi prosto za kratki.

Natalie nie spodziewa się, że to akurat Blaise przyłapie ją podczas pewnej zawstydzającej sytuacji. Chłopak przypadkowo odkryje, jak bardzo dziewczyna jest daleka od ideału, i jakie sekrety skrywa. Problem w tym, że będzie chciał je ujawnić…

„For Sure Not You” – więcej informacji od księgarni Matras

Kiedy Blaise odkrywa, że Natalie Forbes nie jest tak niedostępna i niezniszczalna, jak chciałaby się wydawać, jego zainteresowanie nią tylko rośnie. Jego postawa wobec Natalie zaczyna się zmieniać, staje się bardziej złośliwa i prowokacyjna, co tylko pogarsza relacje między nimi. Ale Natalie jest zdecydowana nie pozwolić, aby Blaise zniszczył jej reputację. Postanawia zrobić wszystko, co w swojej mocy, aby uchronić swoje sekrety i utrzymać swoje życie na tym samym torze.

Jednak im więcej czasu spędzają razem, tym trudniej staje się zignorować iskrzenie między nimi. Mimo swojego nawyku łamania zasad, Blaise okazuje się mieć swoją własną moralność i kodeks honorowy, który zaczyna budzić w Natalie nowe uczucia. Tymczasem dziewczyna zdaje sobie sprawę, że jej idealne życie nie jest tak doskonałe, jak zawsze myślała.

Walka między Natalie a Blaise zaczyna się przekształcać w coś więcej. Miłość zaczyna się wkradać między złośliwe riposty i napięte konfrontacje. Ale czy Natalie jest gotowa pozwolić, aby Blaise zobaczył prawdziwą ją, z wszystkimi jej niedoskonałościami? A czy Blaise jest gotowy na konfrontację ze swoją reputacją i zmienić swoje dotychczasowe życie, aby być z nią?

NieZwykłe
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-0361-4

EAN: 9788383203614

Liczba stron: 333

NieZwykłe

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka