Flota Alfa. Rebel Fleet. Tom 3

B. V. Larson

Flota Alfa. Rebel Fleet. Tom 3

39,90 zł

2555

 

Obecne kłopoty oraz swoje przetrwanie ludzkość zawdzięcza kapitanowi Leo Blake'owi. Sławny dowódca zostaje znowu wezwany do czynnej służby, gdy nad Ziemią zaczynają się wyłaniać tajemnicze okręty ze świetlistych wyrw.

Blake nie ma pewności czy dotyczasowi sprzymierzeńcy ludzkości są godni zaufania, dodatkowo nowo przybyła flota nie jest tym czym się wydaje.

Zaś każdy błąd może oznaczać potencjalną zagładę wszelakiego życia na naszej planecie.

Drageus
Oprawa miękka

Wydanie: I

Data pierwszego wydania:
2019-08-21

Liczba stron: 432

Drageus

Cena katalogowa: 39,90 zł

Rafał Michalski

przyjemna pozycja

Jedna z lepszych ksiażek z tego gatunku jakie udało mi się ostatnio przeczytać. Jeśli wracasz zmęczony po pracy to naprawdę ta powieść sprawi, że się zrealaksujesz i odpoczniesz. Ja bardzo przyjemnie spędziłem czas i już czekam na kolejny tom!

Justyna N.

Międzygalaktyczna podróż

Mam wrażenie, że autor z każdą częścią pisze coraz lepiej, ta historia coraz bardziej wciąga i już nie mogę doczekać się na kolejną książkę z tej serii. Polecam każdemu kto lubi lektury zabierające go w międzygwiezdną podróż, w odległe rejony galaktyki. Oczywiście, co chyba jest jednak dość jasne to najlepiej zacząć od pierwszej części. ;)

Karol Adamiec

Ciekawe uniwersum

Kolejna część, przy której nie nudziłem się ani przez chwilę. Ci co przeczytali poprzednie części z serii napewno dokonale zdają sobie sprawę z jej fenomentu. Osoby nie czytające wcześniej żadnej z pozycji autora powinni się dowiedzieć, że tworzone przez niego powieści są bardzo przyjemne do czytania, a akcja bardzo dynamiczna. Ta pozycja zapewni chwile relaksu każdemu kto uwielbia dobre sci-fi.

Cena pakietu

79,80 zł

4949