Flaw(less) Opowiedz mi naszą historię

Marta Łabecka

Flaw(less) Opowiedz mi naszą historię

7.9

(1488 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2445

 

Ta dziewczyna. Ten chłopak. Nie ten czas...

Dwoje licealistów z małego miasteczka nieopodal Londynu: Josephine, wzorowa dziewczyna z tak zwanego dobrego domu, oraz Chase, chłopak, o którym można powiedzieć wiele, ale nie to, że jest ideałem. Dom rodzinny Chase'a też trudno byłoby nazwać dobrym ? jego matka od zawsze więcej uwagi poświęcała narkotykom i alkoholowi niż synowi.

"Flaw(less) Opowiedz mi naszą historię" - romans Marty ŁabęckiejJosephine za chwilę wyjedzie na studia do Bostonu, by tam spełniać oczekiwania rodziny ? musi przecież być perfekcyjna. Chase... cóż, po prostu postara się nie wkroczyć na drogę, jaką od lat podąża jego matka.

Z pozoru tej dwójki nastolatków nie łączy nic poza miejscem zamieszkania i szkołą. A jednak mają ze sobą coś wspólnego. Oboje, każde na swój sposób, próbują sobie radzić z samotnością. Chowają się za maską obojętności, ukrywają przed światem swoje prawdziwe, wrażliwe oblicza. Trafiają na siebie przypadkiem, a rozwój wydarzeń sprawia, że powoli odkrywają się przed sobą nawzajem, może nawet bardziej, niż by sobie życzyli. Czy to w ogóle ma sens, skoro Josie za moment zniknie ze świata Chase'a?
Poznajcie historię, która w serwisie Wattpad zdobyła uznanie ponad 300 tysięcy czytelniczek!

Editio
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-283-7743-1

Liczba stron: 344

Editio

Format: 140x208mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem