First last kiss

Bianca Iosivoni

First last kiss

39,90 zł

2524

 

Elle Winthrop i Luke McAdams – najlepsi, nierozłączni przyjaciele. I nic więcej. Oboje nie zamierzają zmieniać tego stanu rzeczy, choć ich znajomi są nieco innego zdania i od dawna zakładają się o to, kiedy Elle i Luke przekroczą w końcu granie przyjaźni.
Sytuacja komplikuje się, gdy siostra Elle wydaje przyjęcie zaręczynowe, na które Elle jako osobę towarzyszącą zabiera Luke’a, który za zadanie ma udawać jej chłopaka. Ale czy ta rola nie będzie dla niego zbyt wielkim wyzwaniem? Jak mocno można się do siebie zbliżyć, by nie narazić przyjaźni na zniszczenie? I czy dla czegoś więcej warto zaryzykować przyjaźń?
Dopiero, gdy w życie zaczyna doświadczać bohaterów osobistymi tragediami, dostrzegają oni, na kogo mogą naprawdę liczyć i odkrywają, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż załamane serce. Ale czy na pewno…?

Jaguar
Oprawa miękka

Wydanie: I

Data pierwszego wydania:
2019-07-17

Liczba stron: 400

Jaguar

Format: 14.5x21.5 cm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Joanna Słowikowska

Magdalena

A na jesień...

23 września - początek jesieni. A co jest lepszego na początek jesieni niż dobra książka? Nic! No dobrze, może jeszcze ciepłe kakao i kocyk. Z takim zestawem zasiadam dziś w fotelu i niech nikt nie próbuje mnie ruszać! A skąd wiem, że książka będzie dobra? A stąd, że twórczość tej autorki nie jest mi obca i jeszcze się nie zawiodłam, więc i tym razem nie może być inaczej. Nie wiecie jak spędzić ten pierwszy jesienny wieczór? Polecam uczynić to, co ja :)

Ewelina Groszek

Cykl

I jak nie kochać takich książek? To opowieść z tych, które sprawiają, że na sercu robi się ciepło, a człowiek znów zaczyna wierzyć, że na świecie jest jeszcze prawdziwa miłość. Gdy sięgałam po tę książkę nie wiedziałam, że jest to część cyklu. Nic jednak nie szkodzi, nie jest to bowiem kontynuacja, a osobna historia o bohaterach, którzy w poprzedniej książce byli pobocznymi postaciami. Na pewno jednak sięgnę po „First last look" i pozostałe książki z tego cyklu.

Janka Bąk

Bo miłość trwa

Uwielbiam takie opowieści! Znajomi twierdzą, że jestem niepoprawną romantyczką i rzeczywiście coś w tym jest. Po prostu wierzę, że miłość na całe życie istnieje. I to jest właśnie książka o tym - o miłości, która na dodatek ma solidne podstawy w postaci przyjaźni. Polecam!

Cena pakietu

79,80 zł

4918

Cena pakietu

94,80 zł

5818

Cena pakietu

69,80 zł

4318

Cena pakietu

69,80 zł

4318

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka