Filthy Rich Vampires. Drugi rytuał

Geneva Lee

Filthy Rich Vampires. Drugi rytuał

6.9

(97 ocen) wspólnie z

49,90 zł

3094

 

Powrót do świata bogatych wampirów w ekscytującej, zmysłowej kontynuacji historii Juliana i Thei

Thea Melbourne ma złamane serce. Próbuje zapomnieć o Julianie Rousseaux i wrócić do normalnego życia. Kiedy jej matka wybudza się ze śpiączki, a wampir, który złamał jej serce, niespodziewanie pojawia się w szpitalu, sprawy się komplikują. Skąd Kelly Melbourne wie o istnieniu świata wampirów? Co wybierze Thea postawiona przed dramatycznym wyborem?

Aby ocalić Theę, Julian musiał ją opuścić. Nie potrafi jednak się z tym pogodzić. Kiedy okazuje się, że Thei wciąż grozi niebezpieczeństwo, musi podjąć decyzję. Może trzymać się z daleka, jak chce Rada, lub postawić wszystko na jedną kartę, aby odzyskać ukochaną. Oznacza to, że będzie musiał stanąć oko w oko z własnymi mrocznymi sekretami, ale też z ukrytym dotąd dziedzictwem Thei.

Czy Julian zaryzykuje wszystko, by odzyskać miłość swojego życia? Odkryj tajemnice klanu Rousseaux i prawdziwe oblicze Thei Melbourne.

“Filthy Rich Vampires. Drugi rytuał” to kontynuacja historii Juliana i Thei. Przygotujcie się na mroczną i intrygującą historię miłosną, która przeniesie Was do świata wampirów i ich tajemnic.

Niegrzeczne Książki
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-1440-5

Liczba stron: 430

Niegrzeczne Książki

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem