Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi t.1

Rafał Kosik

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi t.1

39,00

 

Pierwszy tom bestsellerowej serii

Felix, Net i Nika to troje niesamowitych nastolatków z warszawskiego gimnazjum. Ciekawi świata, zafascynowani nauką, wynalazkami i komputerami, przeżywają niecodzienne przygody oraz odkrywają nieznane. Towarzyszą im przy tym szkolne problemy, rodzą się przyjaźnie i spełniają się marzenia.

Książka o nastolatkach, ale nie tylko dla nastolatków! Przeżyj wspaniałą przygodę i przenieś się do świata ludzi niewidzialnych!

Powergraph
Oprawa twarda

Wydanie: 10

Data pierwszego wydania:
2014-04-14

ISBN: 978-83-643-8413-4

EAN: 9788364384134

Liczba stron: 376

Powergraph

Format: 140x210mm

Cena detaliczna: 39,00 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Natala

Super

Super książka, akcja za akcją, wiele się dzieję, nie ma nudy!

Karolina G.

Pierwsza część serii

Pierwsza część przygód Felixa, Neta i Niki autorstwa Rafała Kosika to dobra powieść przygodowa dla młodzieży. Zafascynowani nauką młodzi ludzie odkrywają wynalazki, przeżywają mrążące krew w żyłach przygody, tworzą przyjaźnie. Książka otrzymała nagrodę książki roku 2005 i uważam, że całkiem słusznie. Ten kto lubi przygodę połączoną z fikcją na pewno polubi bohaterów i ich losy.

Tymek

Lektura

W końcu fajna książka, która jest lekturą w szkole. Z reguły nie lubię czytać lektur, bo są nudne, długie i po prostu każą mi je czytać. Ta okazała się całkiem fajna i jestem pewien, że przeczytam kolejne części przygód Felixa, Neta i Niki.