Fantastyczne zwierzęta Ilustrowane i jak je znaleźć

Rowling Joanne K.

Fantastyczne zwierzęta Ilustrowane i jak je znaleźć

7.0

(4858 ocen) wspólnie z

59,00 zł

4412

 

Zachwycające wydanie leksykonu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Newta Skamandera ilustrowane przez Olivię Lomenech Gill, laureatkę Kate Greenaway Medal i English Association Picture Book Award. W tej wyjątkowej edycji przy użyciu różnych technik zilustrowane zostało każde fantastyczne stworzenie, od akromantuli po yeti.

Mistrzowskie dzieło Newta Skamandera, które bawi i uczy czarodziejów od pokoleń, już w momencie wydania trafiło na listę podręczników Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” są niezastąpionym wprowadzeniem do świata magicznych stworzeń.

Liczne podróże i odkrycia Skamandera zaowocowały tomem o niezrównanym znaczeniu. Niektóre ze zwierząt, jak hipogryf, bazyliszek, rogogon węgierski, będą znane czytelnikom „Harry’ego Pottera”. Inne zaskoczą nawet najgorliwszych amatorów magizoologii.

Odkryj niesamowite zwyczaje magicznych zwierząt na pięciu kontynentach…

Wpływy z niniejszego wydania zostaną przekazane fundacji Lumos wspierającej dzieci i młodzież w trudnej sytuacji życiowej, by zmieniać ich życie na lepsze.

Media Rodzina
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-800-8351-6

Tytuł oryginalny: Fantastic beasts and where to find them

Liczba stron: 138

Format: 255x295mm

Cena katalogowa: 59,00 zł

Tłumaczenie: Lipińska Joanna, Polkowski Andrzej

Cena pakietu

103,90 zł

7106