Fangirl
6.0

(8 ocen) wspólnie z

3399

 

Must read dla wszystkich książkar i wattpadziar! Uwielbiana przez miliony czytelniczek, kultowa i nagradzana „Fangirl” powraca!

Cath jest fanką Simona Snowa. Okej, cały świat jest fanem Simona Snowa, ale dla Cath bycie w fandomie to życie. Przesiadywanie na forach. Czytanie wszystkich tomów. Ponowne czytanie. Tworzenie historii, które śledzą tysiące innych fanów. Cath ma swój bezpieczny świat fikcji, ale czy będzie gotowa zostawić go na rzecz tego prawdziwego? A ten dobija się do jej drzwi i nie chce odpuścić.

Cath idzie na studia i jest zdana tylko na siebie, całkowicie poza strefą komfortu. Ma gburowatą współlokatorkę z uroczym, kręcącym się zawsze w pobliżu chłopakiem i przystojnego kolegę z klasy, który nie chce jedynie rozmawiać o słowach… Czuje się zagubiona, zwłaszcza gdy profesorka literatury uważa, że fanfiction to koniec cywilizowanego świata, a dla Cath pisanie jest wszystkim.

Przeczytaj powieść Rainbow Rowell w nowej i uzupełnionej odsłonie!


Fangirl - więcej informacji od księgarni Matras


"Fangirl" to prawdziwa gratka dla wszystkich zapalonych czytelników i miłośników kultury fanowskiej, zwanej fandomem. Cath, główna bohaterka, to wierna fanka Simona Snowa - postaci literackiej otaczanej ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Dla Cath, bycie częścią fandomu nie jest jednak tylko zwykłą pasją - to cały jej świat, miejsce, gdzie czuje się bezpieczna. Spędza długie godziny na forach, czytając i przekładając kolejne tomy opowieści o Simonie Snowie, a także tworząc własne historie, które przyciągają tysiące innych fanów.

Ale czy Cath jest gotowa na to, by opuścić ten bezpieczny świat fikcji i stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością? Rzeczywistość zaczyna pukać do jej drzwi, a ona nie może na zawsze ukrywać się za fikcyjnymi postaciami. Przede wszystkim, Cath idzie na studia, gdzie czeka ją zupełnie nowa rzeczywistość, daleko poza jej strefą komfortu. Współlokatora, która nie jest zbyt przyjazna, jej nieodłączny chłopak, który nieustannie kręci się po okolicy, i przystojny kolega z klasy, który ma na myśli coś więcej niż tylko rozmowę o słowach, to tylko niektóre z wyzwań, które Cath będzie musiała pokonać.

Jednak największym szokiem dla Cath jest to, że jej profesorka literatury uważa fanfiction za zagrożenie dla literackiej cywilizacji, podczas gdy dla Cath pisanie jest najważniejszym elementem jej życia.

Książka ""Fangirl"" autorstwa Rainbow Rowell to wzruszający obraz dorastania i radzenia sobie z przeciwnościami losu, pełen humoru i emocji. Ta nowa, uzupełniona wersja bestsellera to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Rowell i miłośników literatury młodzieżowej.
OdyseYA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-9794-4

Liczba stron: 480

OdyseYA

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Tłumaczenie: Magdalena Zielińska

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem