Fałszywy pieśniarz

Martyna Raduchowska

Fałszywy pieśniarz

44,99 zł

2805

 

Bezpośrednia kontynuacja „Szamanki od umarlaków” i „Demona Luster”!

Ida Brzezińska, z pozoru zwykła dwudziestolatka studiująca psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, z zawodu konsultantka do spraw pośmiertnych, znów ma pecha.
Ekipa z Wydziału Opętań i Nawiedzeń znajduje zwłoki w ogrodzie Kusiciela. Podczas ekshumacji wydarza się tragedia, a cała wina spada na młodą szamankę.
W tym samym czasie we Wrocławiu wydarza się seria przerażających samobójstw, idących po sobie niebezpiecznym wzorem. Ida odkrywa, że jej przyjacielowi również może grozić niebezpieczeństwo.

Wkrótce młoda dziewczyna będzie musiała zdobyć się na najwyższe poświęcenie. Czy będzie w stanie to zrobić nawet gdy w jej życiu wydarza się najczarniejszy scenariusz?

Uroboros
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-10-30

ISBN: 978-83-280-7144-5

Liczba stron: 416

Uroboros

Format: 135x202 mm

Cena katalogowa: 44,99 zł

Julia Martka

10/10

Całkowicie zasłużone 10/10! Wartka akcja, lekki styl pisania, wciągająca, wielowątkowa fabuła... To książka na którą czekałam. Jedna z najlepszych jakie przeczytałam.

Natalka Bereza

Zdecydowanie się nie zawiodłam!

Zdecydowanie się nie zawiodłam! To wspaniała kontynuacja serii, bardzo wciągająca, porywająca, poruszająca. Dwa poprzednie tomy były świetne, a ten nie odbiega poziomem. Polecam!

Sara Filek

Przedoskonała kontynuacja serii!

Przedoskonała kontynuacja serii! Uwielbiam ten tom, mimo że jest bardziej mroczny niż poprzednie. Martyna Raduchowska pisze tak fantastycznie, że przeczytam wszystko, co wyjdzie spod jej ręki. Bardzo, bardzo polecam, to perła wśród polskiej fantastyki.