English Quest 3 Zeszyt ćwiczeń Szkoła podstawowa

English Quest 3 Zeszyt ćwiczeń Szkoła podstawowa

37,50 zł

2238

 

English Quest to nowa seria podręczników, która zafascynuje małych uczniów, a nauczycielom dostarczy wiele radości z uczenia! Dzięki English Quest, lekcje zmienią się w pełną przygód wyprawę, podczas której - wraz z sympatycznymi bohaterami kursu, smokami Digim i Techną - dzieci będą na nowo odkrywać świat i uczyć się podstawowych słów i wyrażeń w języku angielskim.

Nowatorski zeszyt ćwiczeń English Quest 3 pozwala dzieciom utrwalać te same słowa i wyrażenia na dwóch poziomach trudności: Basic (zadania bez pisania) i Challenge (zadania stopniowo rozwijające sprawności czytania i pisania). W drugim roku nauki z English Quest, zeszyt ćwiczeń umożliwia dzieciom doskonalenie umiejętności czytania i pisania w języku angielskim powoli (Basic) lub intensywnie (Challenge). Dzięki specjalnie skonstruowanym ćwiczeniom każdy uczeń w klasie może pracować we własnym tempie i indywidualnie rozwijać umiejętności językowe.

Zeszyt współpracy z rodzicami do kursu English Quest dostępny jest do pobrania bezpłatnie na stronie wydawnictwa Macmillan

Macmillan
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-762-1095-7

Liczba stron: 100

Format: 210x300mm

Cena katalogowa: 37,50 zł