Dziewczyna, którą znałaś

Nicola Rayner

Dziewczyna, którą znałaś

39,99 zł

3322

 

Była jego. Była idealna. Zniknęła.

George Bell – były członek parlamentu, prezenter telewizyjny, kobieciarz.
Alice – żona George’a, ciężarna, obsesyjnie zazdrosna, szczególnie o dziewczynę, z którą jej mąż spotykał się w czasie studiów.
Ruth – miłość George’a z czasów studiów, zaginęła zanim skończyli uniwersytet.

Gdy Alice spotyka kobietę, która do złudzenia przypomina jej Ruth, nie może pozbyć się wrażenia, że przeszłość jej męża i zaginięcie kobiety, to coś więcej niż powiedział jej George. Ale czy jest pewna, że chce poznać prawdę?

W.A.B.
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-280-7267-1

Tytuł oryginalny: The Girl Before You

Liczba stron: 368

W.A.B.

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Agnieszka Walulik

Faustyna

Czekam niecierpliwie!

Czekam niecierpliwie. Uwielbiam kryminały, wszystko co związane z jakąś tajemnicą, zagadką do rozwiązania. Dlatego na początku roku robię sobie listę wszystkich planowanych nowości i odznaczam te, które muszę mieć. „Dziewczyna, którą znałaś" jest jedną z nich, czeeeeeeekam! <3

Gabriel Opala

Brrr!

Trochę kryminału, trochę thrillera. A na pewno - połączenie idealne. Świetnie zbudowane portrety psychologiczne bohaterów, klimat tajemnicy i zagadki, a do tego okładka, która ma w sobie coś takiego, że przechodzą dreszcze... Zimno, zimniej, brrrr!

Halina Jachimek

Polecam

Nie spotkałam się jeszcze z twórczością tej autorki, zatem jeśli się mylę, to śmiało mnie poprawcie, ale wydaje mi się, że jest to jej debiut. Jeśli tak, to jest to bardzo udany debiut. Kryminał, który wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu aż do ostatniej. Nie mogłam się oderwać, cała w emocjach czytałam strona po stronie nie mogąc się doczekać, co będzie dalej. Z całego serca polecam! :)

Cena pakietu

79,89 zł

5716

Cena pakietu

79,89 zł

5716

Cena pakietu

84,89 zł

6016