Dziennik Wyprawa 1907 Interaktywna gra książkowa

Kiafas Giorgios

Dziennik Wyprawa 1907 Interaktywna gra książkowa

6.7

(66 ocen) wspólnie z

34,99 zł

1881

 

Nikt nie wierzył, nie dopuszczał do siebie nawet myśli, że legendarny dziennik istnieje, a marynarze bali się nawet wypowiedzieć jego nazwę.

Dziennik z wyprawy morskiej z 1907 roku od samego początku owiany był złą sławą i towarzyszyła mu wielka tajemnica. Zaginione strony, który były rozrzucone po całym świecie wreszcie się odnalazły i udało się połączyć je w całość. Głębinowe potwory, okropne sny i mroczne koszmary, do tego wiadomości z innych wymiarów. Czy jesteście gotowi na odkrycie wszystkich tajemnic dziennika?

„Dziennik. Wyprawa 1907” to interaktywna gra książkowa. Czytelnik zagłębia się krok po kroku w tajemniczy świat pełen sekretów, na nowo zmagając się z kolejnymi zagadkami i łamigłówkami.

Foxgames
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-280-7160-5

Liczba stron: 144

Format: 140x225mm

Cena katalogowa: 34,99 zł

Promocja książki

Oliwia Ociepka

Wyprawa 1907

Baaardzo fajna ksiażka! Coś nowfgo na rynku, wcześniej nie spotkałam sie z niczym podobnym, a jest to rewelacyjne rozwiązanie, pół książka pół gra. Fantastyczna na wieczory, trzeba się czasem nieźle nagłowic, ale ta późniejsza satysfakcja...super! Mam nadzieję, że niebawem pojawi się więcej tego rodzaju pozycji na rynku.

To zdecydowanie będzie świetny pomysł na prezent!

Zofia Łapacz

Polecam!

Kupiłam ksiażkę w prezencie i okazała sie być strzałem w dziesiątkę! To zabawa dl acałej rodziny, wspólne rozwiązywanie zagadek, odkrywanie kolejnych tajemnic, rewelacja!

Serdecznie wszytskim polecam, wiem, że wczesniej wyszła podoban ksiażka o nieco innej tematyce, więc teraz sięgnę i po ten pierwowzór :)

Ewelina Karoń

Świetna zabawa dla każdego

Rewelacyjna, niesamowicie wciągająca zabawa dla każdego, jak zaczęłam to nie potrafiłam sie oderwać. Fantastyczna rozrywka, zagadki na poziomie, czasem trzeba poświęcic dużo czasu ale nie wolno sie zniechęcać bo zabawa genialna!