Dziecko z Auschwitz

Lily Graham

Dziecko z Auschwitz

39,99 zł

3285

 

Eva Adami wsiada do pociągu jadącego do Auschwitz. Ledwo oddycha pod naporem obcych ciał. Wyczerpana dwudniową podróżą, myśli tylko o jednym aby spotkać swojego męża Michała. Mężczyzna trafił do obozu sześć miesięcy wcześniej.

Eva dociera do Auschwitz, jednak tam nie ma nawet śladu ukochanego. Obozowa rzeczywistość uderza w kobietę z całą siłą. Gdy leży zrozpaczona i zmarznięta na cienkim materacu, słyszy nagle szept. Towarzyszka z pryczy, Sofie, wyciąga do niej pomocną dłoń… Dzięki jej pomocy Eva może się spotkać z mężem. Nawet jeżeli będzie to oznaczało bratanie się z wrogiem, a skutki tego spotkania narażą je na śmierć…

W.A.B.
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-280-7679-2

Tytuł oryginalny: The Child of Auschwitz

Liczba stron: 256

W.A.B.

Format: 135x202mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Maria Zawadzka

Ola Dulczyk

Wspaniała opowieść

Niesamowita książka, która porusza bardzo ciężką tematykę. Widać że autorka wspaniale przygotowała się do napisania tej powieści. Książkę czyta się niezwykle szybko, jeśli ktoś lubi czytać historie wojenne to polecam. Poruszająca historia o przyjaźni i nadziei.

Paulina Sołtysik

Książka bardzo wyjątkowa

Jest to bardzo wyjątkowa książka, która porusza tematykę obozów koncentracyjnych. Miejsce, które trdno sobie wyobrazić inaczej niż cierpienie staje się tłem dla pięknej opowieści o przyjaźni, która jest w stanie zwalczyć największe zło. Bardzo piękna POWIEŚĆ. momentami miałam wręcz łzy w oczach. Polecam gorąco!

Aneta Murawska

Godne polecenia

Jest to jedna z lepszych książek fabularnych o tematyce obozowej. Jest to opowieść pełna nadziei, wiary oraz walki w najgorszych możliwych czasach, czasach wojny. Historia wzrusza i wywołuje w nas wiele skrajnych emocji. Dziecko z Auschwitz jest godne polecenia dlatego zachęcam do przeczytania.

Cena pakietu

79,89 zł

5679

Cena pakietu

84,89 zł

5979

Cena pakietu

79,89 zł

5679