Drzewo herbaciane dla zdrowia i urody

Giulia Tedesco

Drzewo herbaciane dla zdrowia i urody

19,01 zł

1262

 

Od tysięcy lat herbaciane drzewo (łac. Melaleuca alternifolia) o białych kwiatach rozsiewa swój zapach na wybrzeżu Nowej Południowej Walii i od tysięcy lat australijscy Aborygeni czerpią z niego leczniczy nektar o barwie stopionego kryształu. Choć roślina ma niewiele wspólnego z herbatą, z języka angielskiego to tea tree. Pozyskiwany z niej olejek eteryczny jest obecnie znany na całym świecie, a jego właściwości antyseptyczne, przeciwbólowe i antywirusowe nie są już tajemnicą dla medycyny. Wspólnie zatem odkryjmy sposoby używania tej esencji, by krok po kroku, kropla po kropli, poprawić nasze życie.
Książka zawiera przepisy na specyfiki stosowane w artretyzmie, zapaleniu pęcherza moczowego czy bólach mięśni i uszu. To świetny środek w przypadku przeziębień. Jest idealny również na skaleczenia i otarcia. Jego właściwości docenią też osoby cierpiące z powodu żylaków, kurzajek czy trądziku.
Opracowanie zawiera pełen zestaw informacji o właściwościach drzewa herbacianego a także receptury jak przygotować poszczególne medykamenty.

Jedność
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-814-4239-8

Tytuł oryginalny: Tea tree Il nettare curativo aborigeno

Liczba stron: 64

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 19,01 zł

Tłumaczenie: Krystyna Kozak

Cena pakietu

58,91 zł

3656

Cena pakietu

58,91 zł

3656

Cena pakietu

68,91 zł

4256