Drużyna orłów. Jak zostać mistrzem świata w siatkówce

Jarosław Siek, Łukasz Ciaciuch

Drużyna orłów. Jak zostać mistrzem świata w siatkówce

18,00 zł

1575

 

Pełne emocji komiks o sukcesach reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn!

Wybitni polscy siatkarze (między innymi Mariusz Wlazły czy Michał Winiarski) przedstawieni zostali jako drużyna orłów, a główną postacią jest orzeł Kuba, czyli Jakub Kochanowski – jako przedstawiciel młodego pokolenia.

Komiks ma za zadanie popularyzować siatkówkę wśród dzieci i młodzieży. Pełna inspiracji historia orła Kuby to wskazówka dla przyszłych adeptów siatkówki – jak działać, aby zrealizować marzenia i osiągnąć sukces.

Bombajka
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-765-5140-1

Tytuł oryginalny: Drużyna orłów. Jak zostać mistrzem świata w siatkówce

Liczba stron: 24

Bombajka

Format: 210x297mm

Cena katalogowa: 18,00 zł

Hubert Magiera

Dla każdego

Siatkówka sportem narodowym! Nasza duma, nasi mistrzowie. Emocje, wzruszenia, łzy rozpaczy i nieopisanego szczęścia. Zapewnili nam to niejednokrotnie. Jarosław Siek i Łukasz Ciaciuch podjęli się przeniesienia siatkarskich emocji do komiksu. I przyznam szczerze, że się im to udało. Książka dedykowana dzieciom i młodzieży, aby zaszczepić w nich miłość i pasję do siatkówki, będzie też idealnym prezentem dla dorosłych fanów i wielbicieli siatkówki. Dowód? Mam 35 lat, a czytając „Drużynę Orłów” bawiłem się wyśmienicie!

Karolina Gach

Mój mały siatkarz

Jestem siatkówkową wariatką – odkąd pamiętam uwielbiałam grać i oglądać tę dyscyplinę. Pasję przekazałam swoim dzieciom – Misiek chodzi nawet do szkoły sportowej i gra w drużynie, ćwicząc zaciekle, aby kiedyś być jak Michał Kubiak. Kto wie – może kiedyś mu się uda. Komiks „Drużyna Orłów” był zatem oczywistym zakupem – i bardzo trafionym. Mikołaj dostał go na urodziny i zna już na pamięć. Mój mały siatkarz :)

Grzegorz Łysek

Orzeł Kuba

Ciekawy pomysł. Zwykła książka niekoniecznie trafiłaby w gusta najmłodszych czytelników. A komiks jest dobry i dla starszych i dla młodszych. Bardzo duży plus za wykonanie – wciągającą historię i świetne rysunki. Aż samemu chciałoby się zostać orłem Kubą ;)