Dotyk Boga O uzdrowieniu i mocy, ewangelizacji oraz sukcesie w życiu chrześcijanina

Michał Świderski

Dotyk Boga O uzdrowieniu i mocy, ewangelizacji oraz sukcesie w życiu chrześcijanina

29,90 zł

1926

 

Lider ogromnej wspólnoty, ewangelizator i przedsiębiorca w szczerym wywiadzie opowiada o Bożych i ludzkich marzeniach. Na organizowane przez niego Wieczory Uzdrowienia i Mocy przychodzą tysiące ludzi, jeszcze więcej ogląda go na kanale „Dotyk Boga”. Wszystko to jest efektem jednego momentu w życiu, w którym Michał Świderski powiedział Bogu: „Jeżeli nie wejdziesz do mojego serca, to ostatni raz rozmawiamy na ten temat”. Ta desperacka modlitwa stała się kamieniem milowym we wspaniałej wędrówce z Bogiem.

Dzięki książce odkryjesz:

- jak wzrastać w Bożej mocy,
- czym jest Szkoła Nowej Ewangelizacji i jak można ją założyć,
- jak modlić się skutecznie o uzdrowienie,
- jak prowadzić biznes po chrześcijańsku,
- jakie zasady panują w Bożym królestwie,
- do czego Bóg wzywa nas w XXI wieku.

Bardzo często charyzmatyków kojarzy się z wielką spontanicznością, brakiem zorganizowania czy perspektywicznego myślenia. Michał swoim świadectwem łamie ten stereotyp. W jego życiu i posłudze imponuje mi ta niezwykła kombinacja wiary w cuda, dążenia do tego, co niemożliwe, i walki o to, co nadprzyrodzone, połączona z twardym stąpaniem po ziemi, solidną strukturą wspólnoty i logiczną poprawnością, która towarzyszy jego przepowiadaniu. Cieszę się, że poprzez lekturę tej książki mogę inspirować się zarówno jego życiem, jak i posługą, do czego serdecznie zachęcam!

Marcin Zieliński, charyzmatyk, lider Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana”, autor książki To Bóg uzdrawia i czyni cuda

Michał Świderski – lider Szkoły Nowej Ewangelizacji w Gliwicach, od lat zajmujący się posługą uzdrowienia i zakładaniem filii SNE na Śląsku i nie tylko. Prywatnie mąż, ojciec trzech chłopców, doktor informatyki i przedsiębiorca.

eSPe
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-748-2954-0

Liczba stron: 188

Format: 200x140mm

Cena katalogowa: 29,90 zł

Cena pakietu

69,80 zł

4320

Cena pakietu

84,80 zł

5220

Cena pakietu

99,80 zł

6075