Dochodząc do TAK ze sobą. Jak osiągnąć porozumienie z samym sobą oraz z innymi ludźmi

William Ury

Dochodząc do TAK ze sobą. Jak osiągnąć porozumienie z samym sobą oraz z innymi ludźmi

34,90 zł

2223

 

„Codziennie spotykamy naszego wroga przy stole negocjacyjnym – nas samych. Jeśli zastosujesz zwycięską strategię opisaną w tej książce, odniesiesz sukces w pracy i życiu” – Daniel H. Pink, autor Jak być dobrym sprzedawcą
Światowy guru w dziedzinie negocjacji w swojej kolejnej przełomowej książce pokazuje, że największą przeszkodą w osiąganiu mądrych porozumień jest nasza naturalna skłonność do postaw (takich jak: nadmierny krytycyzm wobec siebie, obwinianie się itp.), które nie służą naszym interesom. Kiedy nauczymy się wpływać na siebie, stworzymy podstawę dla zrozumienia innych ludzi i wywierania na nich wpływu. Ury prezentuje prostą, skuteczną sześciostopniową metodę, dzięki której dojdziesz do porozumienia ze sobą i znacznie zwiększysz swoje umiejętności negocjacyjne.
„William Ury rzuca światło na to, jak osiągnąć satysfakcjonujące porozumienie z człowiekiem, którego widzimy w lustrze. Przedstawiając mozaikę różnych historii i mądrych rad, pomaga nam w praktyczny i wnikliwy sposób przyjrzeć się naszym decyzjom i związkom”.
Adam Grant, profesor Wharton Business School i autor Dawaj i bierz
William Ury to światowej sławy specjalista w zakresie negocjacji. Jest współtwórcą Harvard's Program on Negotiation, doradcą w Białym Domu i Pentagonie, współpracuje także z największymi amerykańskimi korporacjami. Brał udział w mediacjach w czasie wojny w Czeczenii, Jugosławii i pomagał w rozwiązywaniu wielu kryzysowych sytuacji na całym świecie. Jest współautorem bestselleru Dochodząc do TAK oraz autorem innych książek, w tym wydanej przez DW REBIS Siły pozytywnego „NIE”.

Rebis
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-781-8677-9

Tytuł oryginalny: Getting to Yes with Yourself (and Other Worthy Opponents)

Liczba stron: 176

Rebis

Format: 150x225mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Magdalena Hermanowska

Cena pakietu

74,80 zł

4617

Cena pakietu

74,80 zł

4617

Cena pakietu

84,80 zł

5217