Dobry uczynek

Lucy Dillon

Dobry uczynek

36,00 zł

2232

Co możesz zrobić, żeby świat był lepszym miejscem?

Pełna życia, bez reszty wciągająca powieść o przyjaźni, tajemnicach i dobroci nieznajomych, pióra bestsellerowej autorki „Policz do stu”.

Libby przeprowadza się wraz z Jasonem do jego rodzinnego miasteczka, żeby zamienić rodzinny pensjonat w luksusowy hotel. Wyjeżdżają z Londynu, zostawiając tam wszystkie dobre i złe wspomnienia.
Ranna kobieta, którą Libby znajduje leżącą przy mało uczęszczanej wiejskiej drodze, straciła pamięć. Nie wie, skąd się tu wzięła, i nikt jej nie szuka. Kiedy Libby proponuje jej swój dom, ten jeden mały dobry uczynek wprawia w ruch cały łańcuch wydarzeń, który odmieni życie wielu osób…

Powieści Lucy Dillon czynią świat lepszym miejscem.

„Heat”Pięknie napisana opowieść o przyjaźni, zaufaniu i miłości. Czytałam z podziwem.

Milly JohnsonNajlepszy przykład dojrzałej literatury dla kobiet. Bardzo mi się podobało.

„Daily Mail”Książki Lucy Dillon zawsze przepełnione są poczuciem humoru i mądrością.

Jenny ColganLucy Dillon zdobyła nagrodę Romantic Novelists’ Association Novel of the Year w 2010 roku za „Lost Dogs and Lonely Hearts”. Jej pozostałe cztery powieści zajęły wysokie miejsca na listach bestsellerów. Są to: „Policz do stu”, „Psy, Rachel i cała reszta”, „Spacer po szczęście”, „Szczęśliwe zakończenie”. Lucy urodziła się w Cumbrii. Obecnie dzieli swój czas pomiędzy Londynem a doliną Wye, gdzie przyjemność sprawiają jej wędrówki po Malvern Hills z dwoma bassetami, Violet i Bonhamem.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2016-06-23

ISBN: 978-83-806-9395-1

Tytuł oryginalny: One Small Act of Kindness

Liczba stron: 448

Prószyński Media

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 36,00 zł

Rok wydania: 2016