Dobre żony

Louisa May Alcott

Dobre żony

44,90 zł

2726

 

Dobre żony to książka dla wszystkich, którzy chcą poznać dalsze losy małych kobietek - poważnej Meg, roztrzepanej Jo, łagodnej Beth i wytwornej Amy.

Upłynęło kilka lat i dziewczęta powoli wkraczają w inny świat- dorośleją. Przeżywają smutki i rozczarowania, nawet tragedie, ale jednocześnie życie nie skąpi im także radosnych i szczęśliwych chwil.

Cztery siostry - cztery różne drogi życiowe

Zanim znów podejmiemy nasza opowieść i spokojnie udamy się na ślub Meg, powinniśmy najpierw poplotkować nieco o rodzinie Marchów. Na wypadek gdyby któryś ze starszych czytelników uważał, że w historii tej zbyt wiele mówi się o „miłości”.

Louisa May Alcott opowiada dalsze dzieje „małych kobietek”.

MG
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-777-9597-2

Tytuł oryginalny: Good wifes

Liczba stron: 600

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Tłumaczenie: Zofia Grabowska

Audiobook książki

Aneta Kwaśnik

Gorąco polecam!

Jestem zakohana w tych seriach. Małe kobietkie przeczytałam jedny tchem. Ksiązka jest cudowanie napisana. Widać że Dobre żony to pozycja nieco bardzej dojrzała od swojej poprzedniczki. Klasyzna powieść napisana zgrabnym językiem. Polecam gorąco.

Ada Piech

Jak dla mnie 10/10

Świetnie się czytało. Miło było poznać dalsze losy sympatycznych sióstr. Serdecznie polecam obie książki bo poza ciekawą opowieścią o życiu czterech sióstr można z nich wyciągnąć o wiele więcej. Jak dla mnie 10/10.

Kasia Piech

Fantastyczna opowieść

Uwielbiam te książki. Przypominają mi się młodzieńcze lata. Bardzo ciekawe. Autorka stworzyła fantastyczny świat. Bohaterowie także są bardzo rożnorodni przez to z każdą stroną mamy ochotę na jeszcze więcej przygód w ich wykonaniu. Gorąco polecam, czytelnik może się identyfikowac z bohaterami.

Cena pakietu

84,80 zł

5120

Cena pakietu

84,80 zł

5120