Dlaczego zdradzamy? Światowy atlas niewierności

Pamela Druckerman

Dlaczego zdradzamy? Światowy atlas niewierności

6.3

(41 ocen) wspólnie z

34,90

 

Światowy bestseller nazwany globalnym atlasem niewierności, który jeszcze przed publikacją w Polsce, wzbudził zainteresowanie polskich dziennikarzy, książka przetłumaczona na osiem języków.
Książka, jakiej jeszcze nie było - bezpardonowa i kpiarska świetna reporterska relacja na temat przyczyn i sposobów dopuszczania się zdrady małżeńskiej w różnych zakątkach świata. To zabawna i naszpikowana faktami podróż po zdradzie dookoła świata, która nadaje zupełnie nowe znaczenie określeniu "praktykowanie monogamii".
Pamela Druckerman – amerykańska dziennikarka mieszkająca w Paryżu. Była stałą reporterką "The Wall Street Journal", pisała również dla "New York Timesa", "The Washington Post" i "Marie Claire", jako komentatorka pojawiała się w programach telewizyjnych takich jak "Today" czy "Morning Edition". Na rynku wydawniczym zadebiutowała w 2007 roku wydawaną właśnie przez WL książką "Dlaczego zdradzamy" . Napisała też poradnik porównujący style wychowania dzieci na modłę amerykańską i francuską "W Paryżu dzieci nie grymaszą".

Literackie
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-080-5080-4

EAN: 9788308050804

Tytuł oryginalny: Lust in Translation

Liczba stron: 336

Format: 123x197mm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem