Dary od ludzi

Hanna Hamer

Dary od ludzi

 

Książka "Dary od ludzi" Hanny Hamer to kompozycja niezwykłych osobistych opowiadań i historii oraz płynących z nich refleksji. Intencją autorki, utalentowanego i uznanego psychologa, naukowca oraz szkoleniowca, jest przekazanie odpowiedzi, dlaczego wszyscy czasem niepotrzebnie utrudniamy sobie życie i co zrobić, żeby pokonać te przeszkody i w pełni cieszyć się teraźniejszością.
"Dary od ludzi" to prezenty, które Hanna Hamer otrzymała na drodze swojego prywatnego życia, wieloletniej praktyki psychoterapeutycznej oraz prowadzonych szkoleń i treningów psychologicznych. Upominkami są następujące po sobie inspiracje, impulsy do zmiany, do rozwoju, odkrywanie prawidłowości rządzących komunikacją między ludźmi i wiele innych. Hanna Hamer przekazuje je dalej, a robi to w sposób cudownie szczery, ciepły i serdeczny.

Na stronach "Darów od ludzi" Hanny Hammer Czytelnicy odkryją m. in.:
- rzetelną wiedzę z zakresu rozwoju komunikacji międzyludzkiej, propozycje technik asertywnych i myślenia twórczego, pomocnych w rozwiązywaniu problemów, oraz ćwiczenia antystresowo-relaksacyjne;
- jasne drogowskazy do zrozumienia siebie i innych, bazujące na obserwacjach naukowych;
- szczere i wzruszające zwierzenia kobiety, która mimo wielu przeciwności wspięła się na szczyt stając się osobą znaną, cenioną i poważaną w świecie nauki;
- przekonujące dowody, że zmiana ku lepszemu zawsze jest możliwa, jeżeli tylko wystarczająco mocno jej pragniemy;
- narrację osoby szczęśliwej, spełnionej i zadowolonej z życia.
fragmenty:
„ Sztuka polega na tym, żeby – wiedząc dokładnie, jak chronić się przed niedobrym wpływem tego, co nas zatruwa – umieć w pełni cieszyć się pięknem, a także niedoskonałością: przyrody, innych ludzi i nas samych."
"W każdym człowieku tkwią pierwiastki dobra i demony zła. Tylko od nas samych zależy, jaki z nich zrobimy użytek ... Na szczęście mamy wybór – możemy okiełznać to, co szkodzi, aby zwyciężyła lepsza strona naszej natury."

Hanna Hamer jest doktorem nauk humanistycznych, psychologiem społecznym i psychoterapeutką, wykładowcą akademickim, trenerką miękkich umiejętności społecznych. W 1994 roku założyła i z skutecznie prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą. Autorka m.in. 22 książek i 32 rozdziałów w różnych publikacjach. Mężatka, matka dwóch dorosłych córek. Kocha Mazury, Tatry i ludzi z poczuciem humoru.

Charaktery
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-647-2136-6

Liczba stron: 296

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 33,50 zł