Czuła przewodniczka Kobieca droga do siebie

Natalia de Barbaro

Czuła przewodniczka Kobieca droga do siebie

6.6

(3972 ocen) wspólnie z

39,99 zł

2488

 

Wiele kobiet nadal poszukuje odpowiedzi na pytanie „kim jestem”? Odnalezienie siebie to jedno z najtrudniejszych zadań w życiu człowieka. W tym procesie pomoże „Czuła przewodniczka”, książka uznanej psycholożki i felietonistki, Natalii de Barbaro.

Książka Natalii de Barbaro "Czuła przewodniczka Kobieca droga do siebie"
Książka znanej psycholożki i felietonistki magazynu „Wysokie obcasy”

Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które poszukują odpowiedzi na pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?”. Jej książka to rzetelna z punktu widzenia psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie. Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają? Czemu pracują ponad siły i surowo oceniają się za najmniejsze uchybienia? Jak sprawić, by wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymogi kultury? Autorka zaprasza w podróż pod opieką Czułej Przewodniczki – kobiecej intuicji i mądrości. Idealna lektura dla kobiet, które czują, że w ich życiu za dużo jest powinności, a za mało radości.

"Czuła przewodniczka Kobieca droga do siebie" - Poradnik Natalii de Barbaro„Czuła przewodniczka” jest zilustrowana kolażami wybitnej artystki młodego pokolenia Anety Klejnowskiej.

Agora
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-268-3644-2

Liczba stron: 256

Agora

Format: 155x215mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Rok wydania: 2021