Czas tajemnic. Saga o Karli Linde tom 1 z autografem

Autograf

Autograf

Marzena Rogalska

Czas tajemnic. Saga o Karli Linde tom 1 z autografem

39,99 zł

2679

 

Książka z autografem Marzeny Rogalskiej "Czas tajemnic. Saga o Karli Linde tom 1"
Pełna tajemnic saga Marzeny Rogalskiej

Bywa, że jeden człowiek potrafi odmienić nasze życie. Ukryta pod fortepianem w salonie krakowskiego mieszkania dziewczynka z ciekawością podsłuchuje rozmowę ukochanego ojca z dystyngowaną panią Doris. Niedługo małą Karolinę i dojrzałą kobietę połączy niezwykła więź.

Dorastająca Karla ma wszystko, by zawojować salony Krakowa. Młodziutka, śliczna, błyskotliwa dziewczyna z dobrego domu potrafi zawrócić w głowie. Gdy wyjeżdża z ojcem do Zakopanego, jej życie nabiera tempa i barw. Zafascynowana artystycznym światem, stopniowo odkrywa uroki flirtu, zabawy, a nawet hazardu. Świat dorosłych, w który wchodzi, jest jednak bardziej skomplikowany, niż może się wydawać.

"Czas tajemnic. Saga o Karli Linde tom 1" z autografem autorki Marzeny RogalskiejAle serce Karli nie potrafi zabić mocniej aż do momentu spotkania z Jankiem. Czy przewrotny los pozwoli dwojgu młodym ludziom zbliżyć się do siebie? Zwłaszcza, że rodzice mają wobec córki inne plany, a w jej życiu znowu pojawia się pani Doris?

Marzena Rogalska jak nikt potrafi porywająco opowiadać – o uczuciach, emocjach, relacjach rodzinnych. W pierwszym tomie nowej trylogii o losach Karli Linde w mistrzowski sposób oddaje atmosferę Krakowa lat trzydziestych, artystyczną bohemę Zakopanego i pozorną beztroskę życia szlacheckiego dworku.

Znak
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 400

Znak

Format: 144x205mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Rok wydania: 2021