Czas porzucenia

Elena Ferrante

Czas porzucenia

38,00 zł

2307

 

„Ferrante zgrabnie analizuje mikrokosmos ludzkiej duszy, jasno i precyzyjnie przedstawiając czytelnikom meandry kobiecego umysłu – cierpienie wywołane porzuceniem i nieznośne dudnienie upływającego czasu”.
El Mundo

Lata temu Olga podjęła decyzję o porzuceniu literackich marzeń na rzecz bycia żoną i matką. Po 15 latach związku okazuje się, że mąż odchodzi do innej – dużo młodszej dziewczyny. Poukładany świat Olgi w momencie się rozsypuje. Codzienne obowiązki i opieka nad dziećmi zaczyna ja przerastać, a uroda i dbanie o siebie przestaje mieć znaczenie. W kobiecie zaczyna narastać wściekłość, zazdrość i obsesja, która zmienia kobietę w kogoś, kim nigdy nie chciała być. Gdy nawet jej własne mieszkanie zaczyna przypominać więzienie, Oldze nie pozostaje już nic poza stawieniem czoła upiorom.

Sonia Draga
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-811-0987-1

Tytuł oryginalny: I giorni dell’ abbandono

Liczba stron: 292

Sonia Draga

Format: 123x195mm

Cena katalogowa: 38,00 zł

Tłumaczenie: Lucyna Rodziewicz-Doktór

Porzucona

Rozumiem

O jakże doskonale rozumiałam Olgę. Przeszłam to samo - mąż zostawił mnie dla młodszej, atrakcyjniejszej, bardziej spontanicznej i szalonej. Po 18 wspólnych latach, przekreślił wszystko jednym słowem „odchodzę". Niewyobrażalny cios. Długo dochodziłam do siebie, ale teraz mogę powiedzieć, że ta walka jest przeze mnie wygrana. Dlatego „Czas porzucenia" tak bardzo mi się podobał. Rozumiałam Olgę w 100% i całym sercem kibicowałam jej w odrodzeniu z popiołów. Polecam!

Karolina Kuźnik

SAME!

Opowieść o każdej z nas. Bo każda z nas, kobiet, ma w sobie siłę, o jaką się nie podejrzewa. Moje drogie, przeczytajcie tę książkę! Życzę Wam, żeby otworzyły się wasze oczy na fakt, jakie wspaniałe jesteśmy. Musimy tylko uwierzyć, że nie definiuje nas nasz mąż, dziecko, przyjaciółka, praca czy umiejętność gotowania. Definiujemy się same! <3

Justyna Legutko

Niełatwa lektura

Książka o dojrzewaniu do podniesienia się z kolan, o walce o siebie i zaczynaniu wszystkiego od nowa wtedy, gdy wydaje się, że już nic nie będzie na swoim miejscu. To nie jest lekka lektura, ale bez wątpienia wciąga i długo nie pozwala o sobie zapomnieć.

Cena pakietu

77,90 zł

4701

Cena pakietu

77,90 zł

4701