Cukiernia Pod Amorem Jedna z nas

Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Cukiernia Pod Amorem Jedna z nas

39,99 zł

2500

 

Ostatni tom drugiej serii "Cukierni Pod Amorem"!

Autorka skupia swoją opowieść na wieku dojrzałym swoich bohaterek i latach 1970-2016.

Monika wyjeżdza do Stanów i poznaje tam milionera, za którego wychodzi za mąż. Teresa natomiast przenosi się do Łodzi, ale jedno przypadkowe wydarzenie sprawia, że również znajduje miejsce zamieszaknia zagranicą. Zwięczenie lustrzenych losów przyjaciółek znajduje się jednak w Zajezierzycach.

W Gutowie trwają przygotowania do pogrzebu jednego z mieszkańców - Waldemara Hrycia. Aby uniknąć odpowiedzialności politycznej burmistrz chce nadać nazwę Rodziny Hryciów jednej z ulic, ale córka zmarłego sprzeciwia się uczczeniu pamięci jej ojca w taki sposób. By pochować swojego męża w rodzinnym grobie Halina Hryć musi użyć podstępu.

Zbyszek zostaje ciężko pobity i zastanawia się czy jego zakłamana narzeczona jest naprawdę z nim w ciąży. Grzegorz Hryć natomiast przeżywa trudne chwilę, ponieważ media nagłośniły jego romans z sekretarką, a żona chce, aby pomógł jej w interesach. Mia i Maciek zaczynają z pewną dozą niesmiałości planować wspólną przyszłość, a Tessa wyznaje Monice prawdę dotyczącą adoptowanej przez nią córki.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-9156-7

Liczba stron: 480

Format: 135x204mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Mirosława Fraczek

Cukiernia Pod Amorem

Jestem zachwycona całą sagą, czytając bardzo łatwo jest zżyć się ze wszystkimi bohaterami oraz wraz z nimi przeżywać ich rozterki. ,,Cukiernia pod Amorem'' jest powieścią idealną do spędzenia miło czasu przy kubku dobrej kawy czy herbaty na jesienne dni. Kontynuacja jest bardzo dobra, chociaż muszę przyznać, że trochę bałam się jak wszystkie wydarzenia się potoczą i jakie będzie zakończenie. Jednak niepotrzebnie, ta pozycja jest rewelacyjna, zaskakująca i bardzo prawdziwa.

Iwona Leszczyńska

Przeczytana jednym tchem

Uwielbiam klimat w jakim pisze autorka. Tutaj całej serii nie trzeba chyba jakoś bardzo polecać, ona sama w sobie się broni. Wiedziałam mniej więcej czego mogę się spodziewać i nie zawiodłam się ani trochę! Co tu dużo mówić - Małgorzata Gutowska-Adamczyk ma niesamowicie dobre pióro!

Żaneta Maślak

Bardzo mi się podobała

Cieszę się, że znowu mogłam powrócić do znanego mi już miejsca, jak i bohaterów. ,,Cukiernia pod Amorem'' to cykl, który czyta się bardzo szybko, a sama autorka potrafi zaciekawić na tyle, że ciężko jest przestać czytać. Naprawdę bardzo mi się podobała.

Cena pakietu

79,89 zł

4894

Cena pakietu

84,89 zł

5194

Cena pakietu

79,89 zł

4894