Cukier Cichy zabójca Jak pozbyć się uzależnienia od największej trucizny naszych czasów

Jacoby Richard, Baldelomar Raquel

Cukier Cichy zabójca Jak pozbyć się uzależnienia od największej trucizny naszych czasów

39,90 zł

2614

 

Czy ty też cierpisz na dolegliwości, których lekarze nie umieją zdiagnozować – swędzące wysypki, zaczerwienienie skóry, problemy trawienne, długotrwałe bóle głowy, wahania nastroju i energii, stałe uczucie zmęczenia?
Najprawdopodobniej to skutek regularnego przyjmowania substancji, która uzależnia osiem razy silniej niż kokaina, a którą codziennie dodajesz do kawy, herbaty lub spożywasz w innej formie – cukru.
Ten biały zabójca może powodować poważne uszkodzenia nerwów obwodowych, co skutkuje m.in. drętwieniem kończyn, mrowieniem rąk i nóg, migrenami, cukrzycą i chorobami pęcherzyka żółciowego. W publikacji „Cukier – cichy zabójca” znajdziesz informacje niezbędne do odbudowy zdrowia i zapobiegania kolejnym szkodom powodowanym przez cukier, a wśród nich m.in.:
• Wskazówki dietetyczne, dzięki którym z łatwością i bez wyrzeczeń odstawisz słodycze i skończysz z podjadaniem batoników w pracy;
• Quiz, dzięki któremu samodzielnie ocenisz stopień uszkodzenia nerwów i dobierzesz odpowiedni program ich odbudowy;
• Proste instrukcje i sprawdzone sposoby na to, jak zastąpić produkty bogate w węglowodany i gluten zdrowymi odpowiednikami i dzięki temu zmniejszyć łaknienie na słodki smak;
• Porady, dzięki którym przestaniesz pić niezdrowe słodzone napoje oraz jeść glutenowe pieczywo, które również zawiera niezdrowy cukier;
• Wiedzę i informacje, które pomogą każdemu cukrzykowi dobrać odpowiedni program odbudowy zdrowia oraz redukowania ochoty na słodycze.
Już teraz możesz pokonać łaknienie na słodki smak i odwrócić szkody wyrządzone w twoim organizmie przez cukier! Staw czoła największej truciźnie naszych czasów!

Vivante
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-651-7042-2

Tytuł oryginalny: Sugar Crush. How to Reduce Inflammation, Reverse Nerve Damage, and Reclaim Good Health

Liczba stron: 232

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Marek Czekański