Cmentarzysko

Brian Freeman

Cmentarzysko

 

W spokojnym mieście Grand Rapids w Minnesocie z sypialni okazałego domu nad jeziorem znika dziecko. Czy dziewczynka została porwana, czy też jej ojciec ukrywa straszliwą tajemnicę?
Tego samego wieczoru młoda policjanta gubi drogę we mgle i przypadkowo staje się świadkiem przerażającej zbrodni. Sadystyczny morderca postanawia włączyć ją do swojej zabójczej rozgrywki.
Porucznik Jonathan Stride i jego zespół muszą działać bardzo szybko, jeśli chcą uratować dziecko i powstrzymać szerzącą się plagę zabójstw. Wraz z nadejściem zimy Stride uświadamia sobie, że każde zasypane śniegiem pole może się stać kolejnym cmentarzyskiem.
Porucznik wnika coraz głębiej w rozległą sieć oszustw i pożądania, a jednocześnie napotyka coraz większe trudności ze strony ludzi, którym stara się pomóc. Jak daleko ośmieli się posunąć matka, by ocalić dziecko i co zrobi zdesperowana policjantka, ratując własne życie?
Brian Freeman - amerykański pisarz znany czytelnikom m.in. z bestsellerowych kryminałów: "Twarze zła", "Rozebrana", "Osaczeni", "Podglądacz".

Świat Książki
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-794-3800-6

Tytuł oryginalny: Burying place

Liczba stron: 464

Świat Książki

Format: 125x200mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Andrzej Leszczyński

Rok wydania: 2014