Cienie w Dolinie Słońca

Alicja Flis

Cienie w Dolinie Słońca

45,00 zł

2790

 

Rafting na rzece Noce w Dolinie Słońca we Włoszech miał być niezapomnianą przygodą dla dwóch małżeństw z Polski. Wszystko zmienia się, gdy Wiktor Zaręba na oczach ukochanej kobiety znika w rwących nurtach rzeki. Do akcji wkracza inspektor Bruno Russo, który od początku prowadzonego śledztwa uważa, że nie był to zwykły wypadek.

„Cienie w Dolinie Słońca” to wielowątkowa, sensacyjna powieść o niewłaściwych wyborach, rodzinnym dramacie i zabójczych sekretach. To opowieść o destrukcyjnej sile miłości, która skłania do popełnienia najgorszych czynów, ale też o prawdziwej przyjaźni, poświęceniu i odwadze. Bohaterowie błądzą w labiryncie niebezpiecznej gry, której stawką jest życie.

Alicja Flis – debiutowała tomikiem poetyckim „Nie będę przepraszać za miłość…”, w którym poprzez pryzmat miłości szukała prawdy o człowieku. Autorka sensacyjnej powieści „Złudzenia” o mrocznych zakamarkach ludzkiej duszy, namiętności i odkrywaniu prawdziwego sensu istnienia. Dwukrotnie wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Pomorskie Klimaty” w zakresie prozy.

Warszawska Grupa Wydawnicza
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-653-5639-0

Liczba stron: 416

Format: 130x210mm

Cena katalogowa: 45,00 zł