Ciemniejsza strona Greya

EL James

Ciemniejsza strona Greya

39,90 zł

2462

 

W środku zdjęcia z planu filmowego…
Wydanie filmowe drugiego tomu najlepiej sprzedającej się trylogii ostatniej dekady! Zawiera zdjęcia z planu filmowego opatrzone komentarzem autorki oraz fragment Ciemniejszej strona Greya z perspektywy Christiana!
Młodziutką studentkę Anę Steele i charyzmatycznego miliardera Christiana Greya połączył niecodzienny układ, który z czasem przerodził się w coś znacznie głębszego. Jednak demony Greya zwyciężyły, Ana zerwała uzależniający związek i zajęła się karierą.
Rozstanie okazuje się bolesne. Ogarnięci obsesyjną tęsknotą kochankowie nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy więc Christian proponuje Anie zupełnie nowy układ, dziewczyna nie potrafi mu odmówić. Wkrótce zaczynają uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z wieczną potrzebą kontroli i stopniowo oswaja drzemiące w nim demony. Ana uczy się życia w luksusie i broni własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają…
Wydanie zawiera fragment Ciemniejszej strona Greya z perspektywy Christiana

Sonia Draga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-799-9202-7

Tytuł oryginalny: Fifty Shades Darker

Liczba stron: 632

Format: 123x195mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Monika Wiśniewska

Cena pakietu

79,80 zł

4856

Cena pakietu

79,80 zł

4856

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka