Choinka cała w śniegu

Joanna Szarańska

Choinka cała w śniegu

7.4

(527 ocen) wspólnie z

36,90 zł

2228

 

Niech te święta będą niezapomniane! Spotkania i rozmowy z najbliższymi, iskrzący się za oknem śnieżnobiały puch oraz blask lampek choinkowych...
Poznaj chwytającą za serce o ludziach, których w świątecznym okresie połączyła wyjątkowa więź. W codziennym zabieganiu warto chociaż na chwilę przystanąć i zachwycić się magią świątecznego drzewka.

Przy ulicy Weissa, w bloku prym wiedzie dozorczyni - pani Michalska jest osobą, która w każdej chwili jest gotowa służyć innym pomocą. Mieszkańcy bardzo często przychodza do niej by uzyskać poradę oraz wsparcie... W świąteczny czas kobieta pragnie sprawić by sąsiedzi byli dla siebie tak bliscy jak rodzina. By tak się stało muszą jednak wyjaśnić sobie kilka ważnych spraw. Może dzięki pomocy potrzebującym poczują się wspólnotą i uda im się odkryć co jest dla nich naprawdę ważne.

Czwarta Strona
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-664-3147-8

Liczba stron: 368

Czwarta Strona

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Patrycja Ł.

Świątecznie!

,,Choinka cała w śniegu'' to powieść, którą czyta się bardzo szybko. Rozdziały są krótkie i łączą nam historię wielu bohaterów mieszkajacych w bloku. Kupując książkę nie zwróciłam uwagi, że jest to trzeci tom ze świątecznej serii, aczkolwiek mimo, że nie czytałam poprzednich to lektura tej nie była dla mnie ani trochę problemowa. Wręcz przeciwnie całą książkę czytało mi się niesamowicie przyjemnie, autorka nawet trudne tematy napisała w sposób humorystyczny. Polecam!

Joanna Dusik

Idealna na przedświąteczny okres

Święta za pasem i czas wprawić się w świąteczny klimat. Pierwszą pozycją opowiadającą o okresie bożonarodzeniowym została ,,Choinka cała w śniegu''. Bardzo spodobało mi się jak ukazana przez autorkę przedświąteczna gorączka pokazała jego prawdziwego ducha. Powieść pokazuje, ze w życiu są rzeczy ważne oraz od nich ważniejsze - rodzina. To właśnie na niej powinniśmy się skupić, szczególnie w takim dniu jak Wigilia.

Barbara Jagła

Przyjemna historia

Przeczytałam poprzednie dwa tomy i muszę powiedzieć, że ten jest tak samo dobry! Ta książka przedstawia nasze realne losy, rozterki bohaterów mogłby być równie dobrze nasze lub naszych sąsiadów. Całość czyta się w szalonym tempie, można się rozpłakać ze wzruszenia, jak i ze śmiechu. Warto zajrzeć i wyciszyć się w przedświątecznym szale zakupów i przygotowań.

Cena pakietu

76,80 zł

4622

Cena pakietu

66,80 zł

4022

Cena pakietu

66,80 zł

4022