Chciwość

Marc Elsberg

Chciwość

49,99 zł

3349

 

Ponura wizja przyszłości z książek Marca Elsberga już się dzieje..

Autor „Blackout”, „Zero” oraz „Helisy” tym razem postanowił poruszyć temat kryzysu do którego doprowadził kapitalizm. Nierówności w dystrybucji dóbr oraz wszechobecna bieda w dobie konsumpcjonizmu powodują masowe protesty.
Konflikty międzynarodowe są spowodowane bankructwem banków, korporacji oraz państw,zaś uprzywilejowana część czerpie korzyści z nich.
Znany Noblista Herbert Thompson podczas szczytu w Berlinie miał wygłosić przemówienie na temat formuły która miała spowodować ,że dobrobyt będzie ogólnodostępny.
Jednak świat może nie poznać tego genialnego rozwiązania ponieważ Thompson i jego asystent giną w wypadku samochodowym , a świadek tego tragicznego wydarzenia zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę.

Czy uda mu się poznać remedium na nierówności społeczne?

W.A.B.
Zintegrowana

Data pierwszego wydania:
2019-09-30

ISBN: 978-83-280-7147-6

Liczba stron: 464

W.A.B.

Format: 150x225 mm

Cena katalogowa: 49,99 zł

Kinga Kubik

Musicie to przeczytać

Przepadłam! To moje pierwsze spotkanie z autorem ale na pewno nie ostatnie. Sposób w jaki Elsberg przedstawił świat kryzysu wpędził mnie w lekką melancholię, spowodował ,że zaczęłam myśleć o tym co się dzieje naprawdę.. Jednak wracając do książki.. Historia bardzo ciekawa, czytałam ją pełna emocji aż do samego końca .. gorąco polecam!

Karolina Adamczyk

warto

To co opisuje Elsberg dzieje się naprawdę.. Tematyka poruszana w tej książce jest nam bliska, ponieważ widzimy co się dzieje .. Książkę pochłonęłam w dwa wieczory, nie mogłam oderwać się od tej pozycji. Kto zabił Thompsona? Czy wszystko skończy się szczęśliwie? To nieliczne pytania które zadawałam sobie podczas lektury..

Kalina Gądek

polecam

To już moje kolejne spotkanie z tym autorem, i po raz kolejny się nie zawiodłam. Książka od samego początku mnie zaciekawiła, temat poruszany w niej jest bardzo czasowy i realny, kryzys banków oraz korporacji jest widoczny od dawna.. Polecam!