Bogowie nigdy nas nie opuścili

Däniken von Erich

Bogowie nigdy nas nie opuścili

27,84

 

Starożytni astronauci przybyli na ziemię przed tysiącami lat. I są tu nadal!

Bogowie nigdy nas nie opuścili to kontynuacja legendarnego bestsellera Wspomnienia z przyszłości, w którym Erich von Däniken podważył wszystko, czego uczą podręczniki o początkach cywilizacji, i zrewolucjonizował nasze spojrzenie na przeszłość ludzkości. Wysunął szokującą tezę: technologie i religie dawnych kultur zostały podarowane ludziom przez starożytnych astronautów, którzy przybyli na Ziemię w załogowych statkach kosmicznych i zostali powitani jako bogowie.
Naukowcy książkę potępili.

Czytelnicy kupili 30 milionów egzemplarzy!

Czego właściwie chcieli od nas Obcy tysiące lat temu?
I czego chcą teraz? I dlaczego tak wzbraniamy się przed uznaniem, że mogą tu być? W bestsellerze Bogowie nigdy nas nie opuścili Erich von Däniken odpowiada na te pytania jak zwykle barwnie i pasjonująco. Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biotechnologii, astrofizyki, inżynierii, sztucznej inteligencji. Oddaje głos ludziom, którzy nawiązali kontakt z przybyszami z kosmosu.

Dlaczego media nie informują o tych sensacyjnych odkryciach? Komu zależy na ukrywaniu prawdy?
Tymczasem dzień spotkania z bogami zbliża się nieuchronnie. Rozszyfrowany przez dwóch szwajcarskich fizyków kod spoza Ziemi wskazuje konkretną datę…

ERICH VON DÄNIKEN to najsłynniejszy kontrowersyjny badacz historii ludzkości i najwybitniejszy przedstawiciel paleoastronautyki. Jest naj­częściej czytanym autorem literatury faktu na świecie. Jego książki przetłumaczono na 32 języki i wydano w 70 milionach egzemplarzy.

Amber
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-241-8169-8

EAN: 9788324181698

Liczba stron: 258

Cena detaliczna: 44,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka