Blue. Jaki kolor ma smutek?

Sarah Christou

Blue. Jaki kolor ma smutek?

3699

 

Cicho sza…
Mam sekret – wielki, straszny i... niebieski!

Ale zaraz...
Może Blue wcale nie jest taki groźny?
Może nie musi być okryty tajemnicą?
Przecież czasami każdego dopada smutek...

Blue to podnosząca na duchu książeczka, która zachęca najmłodszych do rozmawiania o uczuciach i emocjach. Bo choć czasami pojawiają się niespodziewanie i wydają się kłopotliwe, warto je lepiej poznać i… zrozumieć.„Blue. Jaki kolor ma smutek?” - więcej informacji od księgarni Matras

Blue to opowieść, która ukazuje emocje w sposób, który jest zrozumiały dla najmłodszych. Książka prowadzi przez historię tajemniczego i nieco przerażającego Blue, który symbolizuje smutek wszystkich dzieci. Ale czy na pewno Blue jest tak straszny, jak go malujemy? Czy może jest tylko niezrozumiany?

To przewodnie pytania, które stawia autor, skłaniając maluchy do refleksji nad własnymi uczuciami. Blue nie musi być tajemniczy, a wręcz przeciwnie - może stać się przyjacielem, który pomoże nam lepiej zrozumieć nasze emocje. Bo choć smutek jest uczuciem, które często chcemy zepchnąć na dalszy plan, to jest on ważnym elementem naszego życia.

Blue radzi sobie z tym uczuciem, pokazując dzieciom, że każdy ma prawo do smutku i że to jest całkowicie normalne. Książka nie tylko pomaga dzieciom zrozumieć emocje, ale także uczy je, jak radzić sobie z trudnymi chwilami. A przede wszystkim przypomina, że nawet najcięższe chwile przechodzą, a na każdy smutek przychodzi czas radości.

Blue to opowieść pełna ciepła i mądrości, która na długo zostanie w sercach czytelników, niezależnie od wieku. To idealna lektura, która pomaga otworzyć dzieciom drzwi do świata emocji.

Studio Koloru
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-622-3881-1

Liczba stron: 32

Studio Koloru

Cena detaliczna: 59,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem