Białe kłamstwa

Piotr Borlik

Białe kłamstwa

39,99 zł

2799

 

Będzie to trzecie i zarazem ostatnie spotkanie z Agata Stec-kontrowersyjną policjantką z gdańskiego wydziału śledczego.

Po zabójstwie biznesmena Jacka Biernata- ważnego świadka w śledztwie dotyczącym makabrycznych zabójstw w Gdańsku oraz kogoś bardzo bliskiego Agacie Stec to ona znajduje się w kręgu podejrzeń i mimo braku dowodów trafia do aresztu. Przez brak pieniędzy na zapłacenie horrendalnej kaucji zmuszona jest przyjąć pomoc brata, znanego psychologa Artura Kamińskiego. Jednak rola jaką odgrywa on w ostatnich wydarzeniach jest bardzo podejrzana oraz niepokojąca. Agata postanawia zagrać w jego niebezpieczną grę, podczas której nieświadomie z łowcy staje się zwierzyną.
Cena jaką może zapłacić za tą grę jest wysoka..

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-09-03

ISBN: 978-83-816-9137-6

Liczba stron: 448

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Justyna Myszor

cudowna

Agata Stec stała się moją ulubioną bohaterką kryminałów, zaś jej brat Artur.. dawno nie miałam do czynienia z tak irytującą postacią...jednak to w jaki sposób przedstawił go autor jest genialny. Bardzo podobało mi się w tej książce to ,że autor poruszał kwestię psychologiczne. Książkę polecam z całego serca, nie zawiedziecie się nią!

Dominika Ciepał

warto

Artur chyba zmanipulował także mnie ponieważ uwielbiam jego postać.. Sposób w jaki Piotr Borlik przedstawił Agatę oraz Artura jest genialny. Książka ta jak i dwie poprzednie wciągnęły mnie od pierwszej strony, nie mogłam się od nich oderwać.. Jest mi smutno ,że jest to już ostatnie spotkanie z bohaterami tej książki. Wciąż mam nadzieję, że może jednak autor zmieni zdanie..

Anna Domagała

świetna

Emocje jakie towarzyszyły mi podczas czytania tej książki są nie do opisania. Piotr Borlik nie zawiódł mnie, bałam się ,że ostatnia książka może spowodować lekki niesmak lub niedosyt jednak jakże się myliłam! Białe kłamstwa utrzymują poziom poprzednich części, a nawet mogłabym powiedzieć, że jest to najlepsza część. Ogromnym plusem tego autora jest poruszanie aspektów psychologicznych- w tym przypadku opisując brata Agaty , Artura. Książkę czyta się z lekkim niepokojem nie wiedząc czego może się spodziewać. Naprawdę polecam całą serię.

Cena pakietu

79,89 zł

5193

Cena pakietu

94,89 zł

6093

Cena pakietu

79,89 zł

5193