Bez powrotu

Shireen Jilla

Bez powrotu

 

Książka na pograniczu thrillera i dramatu psychologicznego – historia dysfunkcyjnej rodziny rozgrywająca się pośród elit manhattańskiego Upper East Side. 
Anna Wietzman wyjeżdża z ukochanym mężem Jessiem, ambitnym brytyjskim dyplomatą, do Nowego Jorku. Życie na placówce okazuje się znacznie ciekawsze niż to, które pozostawili w Londynie. Nieodłącznym elementem nowojorskiej rzeczywistości Anny staje się Nancy, wiecznie snująca intrygi macocha Jessiego, znana bywalczyni salonów i filantropka. Pewnego dnia w domu Wietzmanów dochodzi do pozornie niegroźnego incydentu z udziałem ich syna. Im bardziej zacieśniają się stosunki Nancy i Jessiego, tym gorsze rzeczy przytrafiają się jego żonie…

Współczesna wersja "Dziecka Rosemary" – trzymająca w napięciu fabuła z punktem kulminacyjnym, który rzuci was na kolana.  
Daily Mail
Historia kobiety, której wyśnione życie zamieniło się w mroczną walkę o wszystko, co kochała.
„The Times” 

Shireen Jilla jest dziennikarką „Evening Standard” i „The Sunday Times”. Jej imię oznacza po persku słodycz. Podobnie jak jej bohaterka, Jilla spędziła wiele lat na emigracji. Obecnie mieszka w Londynie, gdzie pracuje nad drugą książką.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-07-12

ISBN: 978-83-783-9247-7

Liczba stron: 360

Prószyński Media

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 32,00 zł

Tłumaczenie: Magdalena Witkowska