Berserk. Spowiednik

Paweł Majka

Berserk. Spowiednik

39,90 zł

2485

 

Postaw się w sytuacji, kiedy spędzasz w więzieniu 9 lat. Codziennie wyobrażasz sobie w jaki sposób zabijasz swoją żonę. Kiedy przychodzi upragniony dzień wyjścia na wolność, na świat spada największa katastrofa w dziejach. Tracisz świadomość, po jej odzyskaniu okazuje się, że znajdujesz się pośród trupów i zgliszczy

Jak do tego doszło?

Kim się teraz stałeś?

Skąd to nieustanne pragnienie mordu?

Świat zalewają stosy mogił, a ciebie nie opuszcza jedno pytanie...

KOGO MUSISZ JESZCZE ZABIĆ?

Filia
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-07-17

Liczba stron: 320

Filia

Format: 13.5 x 20.5 cm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Klaudia Adamczyk

Fantastyczna

Niesamowita książka. Temat przedstawiony w książce jst ciekawie dobrany. Nie przypuszczałam, że z chęcią będę czytała o świecie po Apokalipsie. Pierwsza część cyklu była zachęcająca ale druga rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Zachęcam do lektury. Jest ona nieco inna niż wszystkie.

Magda Stolarczyk

Dobra kontynuacja

Jak dla mie ta część jest nieco mniej zaskakująca niż pierwsza ale tę również czyta się wyśmienicie. Jest to nieco inne spojrzenie na los jaki może nas spotkać. Historia przedstawiona jest bardzo ciekawie. Kontynuacja bezwątpienia daje radę. Polecam!

Marek Bielan

Polecam!

Książka bardzo nie zaskoczyła. Nie wiem kiedy ale ledwo skończyłem czytać pierwszą a już brałem sięza drugą część. To, że ta pozycja wciąga to mało powiedziane, ona po prostu pochłania.

Cena pakietu

79,80 zł

4879

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka