Balsam dla duszy babci Kolorowe nitki czasu

Jack Canfield, Mark Victor Hansen

Balsam dla duszy babci Kolorowe nitki czasu

5.8

(4 oceny) wspólnie z

39,90 zł

2594

 

Nieważne, czy jesteś babcią z wieloletnim stażem, czy może dopiero wszystko przed tobą. Znajdziesz tu pełne ciepła i humoru historie o uniwersalnych przeżyciach wszystkich babć – o telefonie zwiastującym, że twoje własne dziecko zostanie mamą, o tym, jak to jest, gdy po raz pierwszy bierzesz w objęcia swoje najpiękniejsze na świecie wnuczątko, i o dniu, kiedy opiekując się nim, nagle uświadamiasz sobie, że wielkie problemy to tylko drobnostki, którym łatwiej zaradzić miłością niż dydaktyzmem.

Balsam dla duszy babci to pochwała wszystkich babć – kobiet, które potrafią zarazem rozpieszczać i wymagać, które obdarzają bezwarunkową miłością i bezcenną mądrością, które zawsze dla swoich wnucząt mają mnóstwo dobrych rad i… ich ulubione lody. To wspaniałe podziękowanie dla tych szczególnych kobiet, które ubogacają nasze życie radością i miłością.

Jack Canfield i Mark Victor Hansen to autorzy bestsellerowego cyklu książek Balsam dla duszy. Pomagają innym w rozwoju osobistym i zawodowym. LeAnn Thieman jest zawodową mówczynią i współautorką kilku Balsamów.

Rebis
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-751-0278-9

Tytuł oryginalny: Chicken soup for the grandmas soul

Liczba stron: 392

Rebis

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Ewelina Jagła

Rok wydania: 2014