Bądź szczęśliwa 3 kroki do szczęścia dla każdej kobiety

Magdalena Napierała

Bądź szczęśliwa 3 kroki do szczęścia dla każdej kobiety

29,00 zł

1931

 

Najtrudniej zawsze jest zacząć. Zrobić ten pierwszy krok. Jeszcze 3 lata temu byłam niepewna siebie, zakompleksiona i nie wiedziałam co chcę w życiu robić. Obecnie uważam się, choć pewnie zabrzmi to trochę bezczelnie i dumnie, za kobietę sukcesu. Dlaczego? Ano dlatego, że jestem szczęśliwa, a to największy sukces, jaki można osiągnąć w życiu. Nie ma nic cenniejszego i niż bardziej wspaniałego w życiu, jak bycie szczęśliwym. To szczęście jednak dla każdej z nas jest inne. Dla każdej oznacza coś innego.

Chcę Ci pomóc odnaleźć swoje własne szczęście. Chcę pokazać Ci moją metodę do osiągniecia Twojego szczęścia. Jest to jednak pewien proces. Nie oczekuj czarów - to nie staje się od razu. To droga, czasem nie łatwa. Ale warto to zrobić, bo nagrodą jest Twoje szczęście. I to nie ulotne, chwilowe, a szczęście trwałe... Szczęście, które pozwala ci się cieszyć każdą chwilą, każdego dnia. I nawet gdy czasem jest ciężko, gdy przychodzą trudne, nieprzyjemne momenty, Ty i tak czujesz się szczęśliwa, bo wiesz, że w ogólnym rozrachunku jest cudownie. Jeśli chcesz to osiągnąć, przejdź ze mną ten proces. To nie jest standardowa książka o motywacji. To nie jest książka do czytania. To jest książka do myślenia. To książka, która skłania do wejścia w głąb siebie, do zastanowienia się nad swoimi mocnymi stronami i do wykorzystania ich w swoim życiu. To też książka, która przez to, że lepiej poznasz siebie, pozwoli Ci lepiej zrozumieć otaczający Cię świat i innych.Jeśli więc chciałabyś:

- * zmienić coś w swoim życiu

- * żyć zdrowiej

- * żyć lepiej

- * polepszyć swój związek i komunikację z partnerem

- * być bardziej szczęśliwa

- * znaleźć siebie i swój styl

- * zmotywować się do działania


Ta książka jest właśnie dla Ciebie!!!

Zrób pierwszy krok ku szczęśliwemu życiu…

o autorce:

Magdalena Napierała – certyfikowany trener i coach stylów myślenia FRIS, coach, lifestyle coach i trener biznesowy; filozof i absolwentka Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu. Autorka metody RRSS (Rozwój i Realizacja Silnych Stron), która koncentruje się na trenowaniu i rozwijaniu przede wszystkim silnych stron oraz na zrozumieniu i radzeniu sobie ze słabościami. Redaktor naczelna czasopisma Żyj naturalnie oraz autorka książki Filozofia Reklamy.

Petrus
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-772-0540-2

Liczba stron: 216

Format: 13.6x19.5

Cena katalogowa: 29,00 zł

Cena pakietu

68,90 zł

4325

Cena pakietu

83,90 zł

5225

Cena pakietu

58,90 zł

3725

Cena pakietu

58,90 zł

3725