Bądź moim światłem

Agata Przybyłek

Bądź moim światłem

7.1

(626 ocen) wspólnie z

36,90 zł

2399

 

Poruszająca opowieść o trudnych wyborach, o zmianach i poszukiwaniu własnego szczęścia. Ta historia poruszy wasze serca.

Listopadowy wieczór nigdy nie należał do najprzyjemniejszych. Magda wracając do domu miała wyjątkowego pecha. W całej dzielnicy nie ma prądu. Całe miasto pogrąża się w mroku. Jakby tego było mało, rozładował jej się telefon...

Na szczęście na swojej drodze spotyka przypadkowego mężczyznę z latarką, który oferuje jej pomoc. Wspólny spacer i rozmowa sprawiają, że między dwojgiem nieznajomych rodzi się nić porozumienia.

Magda od wielu lat jest mężatką. Jednak ich relacja uległa znacznemu pogorszeniu. Wydaje się, że ich uczucie wygasło, mimo tego, że przysięgali sobie być razem na dobre i na złe. Czy aby na pewno? Spotkanie z przypadkowym mężczyzną sprawia, że Magda ma coraz więcej wątpliwości. Będzie musiał wybrać między rozsądkiem i lojalnością, a własnym szczęściem.

Jak potoczą się dalsze losy Magdy? Czy podejmie decyzję o całkowitej zmianie swojego życia?

Czwarta Strona
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-664-3110-2

Liczba stron: 368

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Jagoda Kowalczyk

Polecam

Niesamowita książka. Moją uwagę przyciągnęła okładka, która moim zdaniem jest bardzo estetyczna i interesująca. Historia Magdy może przydarzyć się każdemu. To nie jest świąteczna, słodka opowiastka. To prawdziwe życie. Historia porusza wszystkie trudne tematy: cierpienie, samotność w tłumie, nadzieję na lepsze jutro. Dodatkowo- ksiązkę naprawdę trudno przestać czytać. UWAGA! NIESAMOWICIE WCIĄGAJĄCA. Bardzo mi się podobała. Na pewno sięgnę po kolejne. Bardzo gorąco polecam :)

Danuta Jagodzińska

Po prostu bądź...

Często przypadkowe spotkanie potrafią kompletnie odmienić nasze życie. Czy tak było w przypadku Magdy? 

Niejednokrotnie oceniamy kogoś z góry. Niestety moją pierwszą myślą było, że Magda jest znudzona tym jakie ma życie i chce wprowadzić tego szleństwa. Okropnie nie lubię takich historii. Małżeństwo to współpraca, wzajemne wsparcie. No właśnie... Tylko czy Magda dostawała je od swojego męża? 

Jestem naprawdę poruszona. Wspaniała książka. Oby więcej takich

Gabriela Zawisza

Polecam

To naprawdę trudna i poruszająca historia, która niby świąteczna, a jednak niezbyt pozytywna. Miejscami przykra, jednak dająca nadzieję a to, że kiedyś będzie lepiej. Myślę, że to naprawdę godna uwagi literatura.