Bad Friends Tom 2

Aleksandra Negrońska

Bad Friends Tom 2

7.6

(312 ocen) wspólnie z

27,84

 

Pojawienie się w otoczeniu Kendall byłej dziewczyny Harry'ego wpędza nastolatkę w kompleksy. Eva Flores jest modelką i chodzącym ideałem, przez co Kendall zaczyna czuć się coraz mniej pewna siebie. Potem wpada w pułapkę zaburzeń odżywiania.

Jedyną osobą, która zauważa, z czym zmaga się Kendall, jest Zane Ross. Chłopak sam ma jeden poważny problem: narkotyki. Ponieważ ta dwójka widzi, że coś ich łączy, postanawia wzajemnie sobie pomóc.

Wspólne borykanie się z problemami sprawia, że między Kendall i Zaneem rodzi się uczucie. Jednak sprzeciwia się temu praktycznie cała grupa przyjaciół, w tym niezmiernie zazdrosny Harry. Ale tak naprawdę największą przeszkodą na drodze do ich związku jest sam Zane, który uważa, że nie potrafiłby z nikim być na poważnie.

„Bad Friends Tom 2” – więcej informacji od księgarni Matras

Kendall, zwątpiona w siebie, coraz bardziej zagłębia się w obsesję na punkcie swojego wyglądu, z powodu niedoszłej dziewczyny Harry'ego, Evy Flores. Modelka, której uroda i figura wydają się nieosiągalne dla zwykłych śmiertelników, staje się źródłem niekończących się porównań i kompleksów. Niezdrowe nawyki żywieniowe Kendall tylko pogłębiają jej poczucie niewystarczalności.

Zane Ross, jej nieoczekiwany sojusznik, widzi, co dzieje się z Kendall. Znający na własnej skórze problem uzależnienia, rozumie, jak trudno jest o tym mówić, szczególnie kiedy otaczają cię ludzie, którzy nie są w stanie zrozumieć twojej walki.

Pomimo własnych problemów, Zane decyduje się pomóc Kendall. Wspólne zmagania z uzależnieniami, zarówno Kendall od niezdrowych nawyków żywieniowych, jak i Zane'a od narkotyków, zacieśniają między nimi więź. Rodzi się między nimi uczucie, które nie jest pozbawione przeciwności.

Przyjaciele Kendall, szczególnie zazdrosny Harry, nie mogą znieść myśli o jej związku z Zane'em. Uważają, że Zane zamiast pomagać Kendall, jeszcze bardziej ją pogrąża. Ale największą przeszkodą jest sam Zane, który boi się, że jego problem z narkotykami nie pozwoli mu na utrzymanie zdrowego, stabilnego związku.

Czy pomimo wszystkich przeciwności, Kendall i Zane będą w stanie poradzić sobie z własnymi problemami i znaleźć wspólną drogę? Czy ich miłość okaże się na tyle silna, by przetrwać próby, które niosą ze sobą ich indywidualne walki? Czy Zane pokona swoje obawy i zdobędzie się na odwagę, aby zaangażować się w związek z Kendall, pomimo swojej walki z uzależnieniem? A może to właśnie miłość okaże się najskuteczniejszym lekarstwem dla ich obu?

NieZwykłe
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-832-0100-9

Liczba stron: 382

NieZwykłe

Format: 140x200mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2022

Komentarze nie są potwierdzone zakupem